Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után érdemes azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes azt mondani, hogy ez a kapcsolat nm fog menni, ha nem jön a szerelem? Egyáltalán mennyi idő után jön a szerelem? Mikor mondhatjuk, hogy már biztosan nem is fog?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg elöbb kellene a szerelemnek jönnie, mint a kapcsolatnak... Az lesz a hosszútávú kapcsolat. Aho la kapcsolat megelőzi a szerelmet az már nem jó
2015. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ha tényleg szerelmesek vagytok vagy lesztek az egy két hét maximum , ha addig nincs semmi akkor kár folytatni .
2015. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van valami abban, amit Dr Spleen írt.

Mondjuk a párommal szerintem teljesen össze-vissza haladtunk:D 2 hónapig randizgattunk ami alatt nagyon jó, mondhatni legjobb barátság alakult ki közöttünk, de ez azért furcsa mert közben nagyon vonzódtunk is egymáshoz. Nagyon megtaláltuk az összhangot. Nagyon imádtuk egymást, de azt hiszem, hogy amikor már 1-2 hónapja voltunk együtt( azaz már 3-4 hónapja ismertük egymást összesen) akkor éreztem azt, hogy ez már szerelem és csak egy hónapra rá vettük a bátorságot kimondani:)

Szerintem ezt csak te érezheted. Nincs megszabva egy intervallumban, hogy x idő után jönni kell, ha mégsem jön akkor pedig kuka. Úgy értem, pl én sem éreztem még az elején, hogy az szerelem lett volna, de azt éreztem, hogy kialakulhat és kivártam, azóta meg az a szerelem csak többszörösére nőtt:)

Miért tetted fel a kérdést Kérdező? Ebben a helyzetben vagy vagy pedig csak általánosságban érdekelt.

2015. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!