Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy már nem szeret úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy már nem szeret úgy mint régen!?

Figyelt kérdés
~2 és fél éve vagyunk együtt barátnőmmel egy boldog távkapcsolatban(de ezzel nem volt gond) jelenleg, de az elmúlt időkben egyre jobban azt veszem észre mintha lankadna az irántam lévő figyelme. Régen minden nap beszéltünk, mostanság pedig jut a haverjaira több óra szabadidő és inkább velük tölti mind el, rám néha 1 óra néha pár perces hívás se állandóan azt írja hogy jól érzi magát velük meg velem úgy sem tud miről beszélni, de ne aggódjak... Megkérdeztem hogy ugyanazt érzi e irántam mint régen vagy már nem szeret de azt mondja nagyon szeret mégis nem értem miért érzi velük jobban magát? Nincs semmi olyan érzete hogy rám akarna írni vagy beszélni akar csak ha nyaggatom... Lehet csak én gondolkozom így de szerintem egy párkapcsolatban egymásra kéne szentelni több időt, és én viszont nem bírnám 2 óránál tovább hogy ne érdeklődjek valamit iránta. Mondtam neki hogy rengetegszer vagyok rosszul ez miatt, hogy van nap amikor nem beszélünk de egész nap pedig itt vártam rá, nem tudok enni, hányingerem van, görcsölök, megy a hasam, kilókat fogyok le, minden bajom lesz. Mondtam neki is és azt mondja majd beszélünk többet erre másnapra megint minden ugyan ott van lesz előtte... Kérlek segítsetek hogyan lehet orvosolni ezt a problémát? Nem szeretnénk semmiképp sem szakítani!
2015. ápr. 24. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
t-á-v-k-a-p-c-s-o-l-a-t-b-e-s-z-a-r-o-k
2015. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát jelenleg még csak így tudjuk megoldani de azzal mondom nem volt gond :( találkozunk elégszer nem akkora a táv azért
2015. ápr. 24. 21:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Légyszi ha valakinek van valami olyan ötlete ami tudna segíteni ossza meg! nincs semmi más ötletem azokon kívül amit írtam :(
2015. ápr. 24. 21:48
 4/5 anonim válasza:

Szia.

Ahogy leirtad, hogy gyomorgorcs meg a többi ezek nem féltékenységi tünetek? Nem akarok rosszat tényleg, de nem jutott eszedbe, hogy talán van valaki más is a képben? Most ezzel tuti nem segitek hogy még emiatt is aggódj ha eddig nem, de ez is megeshet. Az is lehet hogy tulsagosan tapadsz,keresed,kimutatod a dolgokat.. Legyél kicsit férfiasabb.

2015. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát egy elég érzéki férfi vagyok :( amúgy valószínű az mert kb csak fiúbarátja van és megint hajnali fél5kor ért haza mikor az volt ha hazamegy 1-2 körül akk beszélünk de inkább maradt :( ha érezne irántam szerelmet akkor nem tenne ilyet vagy csak én gondolom így? :(
2015. ápr. 26. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!