Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azt mondja már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondja már nem szeret annyira mint régen. Van még remény?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Mostanában az volt a baja, hogy nem mentünk sehova. Oké változtattam, mindig vittem valahova. Vagy mozi, vagy pizzázó vagy csak sétálni a városban.

Azt mondta most, hogy ő is szeretne jobban szeretni ezért adjunk a kapcsolatnak még 2 hónapot.

De mit tehetnék? Én 2 műszakban dolgozok, ő tanul. Max hétvégén van lehetőség programokra.

22F


2015. jan. 5. 10:05
 1/5 Jázi :) ***** válasza:
Nem sokat tehetsz. Nem a programok hiánya miatt múlik el a szerelem! Persze,kellenek közösen megélt dolgok. Viszont,hogy az érzés meddig tart ki az nem ezen múlik. Mindenkinél múlik a szerelem "nagysága" idővel és van akinél teljesen is. Ez ellen sajnos sokat nem tehetsz! Lehet kicsit belefáradt a kapcsolatba és csak idő kell,de valószínű,hogy sok már nem várható. Sajnálom!
2015. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hello!!


Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, nem lehet mindig minden tökéletes. Ha eljuttok arra a szintre, hogy ez felszínre kerül és megbeszélitek, akkor csak Rajtatok múlik, hogy tovább tudtok-e lépni rajta. De nagyon fontos, hogy ez közösen történjen mindkét fél valós közreműködésével és ne csak Te próbálj változtatni rajta!!! Már megbocsáss, de olyan nincs, hogy 2 év után valaki azt mondja, hogy szeretne jobban szeretni.....és még ad Neked 2 hónapot, hogy bizonyíts?!!! Az a legegyszerűbb magatartás, hogy mindent áthárítunk a másik nyakába küzdjön meg vele Ő és ha mégsem sikerülne mossuk kezeinket....a helyedben én ezt nem hagynám,mert nagyon rosszul fogsz kijönni a kapcsolatból, ha mégis vége lesz!!!

37F

2015. jan. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kell keresnetek hogy mi lehet a baj. Lehet hogy csak lapos kicsit monoton a kapcsolatotok. Nem akarlak el keseríteni de nálunk is ez volt a helyzet csak fordítva. Közöltem vele hogy én már nem szeretem annyira. Meg próbáltunk mindent el telt 5-6hónap és nem hogy jobban szeretem. Hanem egyre kevesebb érzést tápláltam felé. Remélem nektek sikerült próbáljátok meg. Sok sikert kívánok nektek:)
2015. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja meg mostanában mindenen felkapja a vizet. Mindig keres valamit amiért éppen vitát szíthat.

Régen lehetett vele viccelődni, mostanában már mindent támadásnak vesz aztán persze úgy állítja be, hogy én vagyok a szemét.

2015. jan. 5. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, nagyon sajnálom. a leírtak alapján ő már nem hogy nem szeret ANNYIRA, de már egyáltalán nem szeret. úgy néz ki innen, és a magam tapasztalatai alapján, hogy szakítani akar, csak még maga sem tudja. én akkor viselkedtem így az éppen aktuálisokkal, ha már nem szerettem őket, inkább teher volt a találkozás, és úgy alapból nem akartam látni őket. csak még nem ismertem fel magam előtt sem, hogy szakítani akarok valójában. kérdező, itt te már csak azt csinálhatod, hogy emelt fővel távozol, és szépen elváltok. fiatalok vagytok még, bőven van idő az IGAZI megtalálására.


22/l

2015. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!