Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám igazán féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám igazán féltékennyé tenni? Hogy felrobbanjon az idegtől?

Figyelt kérdés
Nyáron ismerkedtem egy sráccal és alakult is valami köztünk. Én már akkor éreztem iránta már valamit és ezt ő is tudta és úgy tűnt viszonozza. Pár hét után viszont egy mondattal elintézett és lelépett. Pár hónapra rá láttam egy clubban. Amint meglátta hogy egy fiúval táncolok ő is elkezdett egy lánnyal táncolni és végig figyelt engem. Két hét múlva megint fogok vele találkozni ugyanabban a clubban és bosszút akarok állni. Azt akarom hogy féltékeny legyen és megőrüljön hogy így otthagyott nyáron. Valami ötlet hogy hogyan tudnám annyira féltékennyé tenni hogy lássam rajta azt hogy megbánta és ne bírja ki hogy ne engem nézzen. Az se baj ha odajön vagy ilyesmi. Nem akarom visszakapni csak azt akarom hogy megőrüljön.
2015. ápr. 24. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, mennyire éretlen és kicsinyes vagy...
2015. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fényképezd le ahogy szexelünk és küldd el neki
2015. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te pedig abba fogsz beleőrülni, ha nem tudod őt őrületbe kergetni!!!


Úgy tűnik egyeseknek csak ennyi gondjuk van az életükben!


Szánalmas vagy!! Ez a szó jutott eszembe, mivel az első kommentelő már előtte a másik két szót, amit szerettem volna.

2015. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyú szánalmas, amit tervezel. Én kiröhögnélek.
2015. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én ki is röhöglek
2015. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hat..ez eleg gyerekes..

de amugy meg ne is foglalkozz vele.. ha tenyleg zavarja hogy massal vagy akkor rosszul fog neki esni h tudomast se veszel rola

2015. ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz féltékennyé tenni olyasvalakit, akivel sosem tudnátok egymást boldoggá tenni? Miért akarsz féltékennyé tenni bárkit?! Tisztelt jobban magadat és a másikat is!
2015. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!