Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell bánni a nőkkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell bánni a nőkkel? Tehát mi a megnyerő náluk?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 25. 01:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Biztos minden nőnél ugyan az a megnyerő, igaz?
2015. ápr. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Majdnem összejött, hogy a kérdésre válaszoltál, ugye? :D
2015. ápr. 25. 01:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem is akartam rá válaszolni, mert értelmetlen a kérdés, nem lehet rá helyes válast adni ebben a formábn
2015. ápr. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, mester. :)
2015. ápr. 25. 01:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Nyer bókolás pl. nagyon nem menő.


Kicsit legyél egoista, lekezelő, de mégis tartsd fent az érdeklődését. Erre minden csaj pattan. 2 perc alatt meggyőződ arról, hogy érdeklődést keltsen feléd.


De ha odamész hogy:


Jól nézel ki, szép a ruhád stb. Vagy dejó alakod van stb. ezek a bókok ezeknek a süllyesztőben a helyük. Randi ideig ilyet nem szabad mondani.


Se nem leszel tőlük érdekes a nők szemében, meg már látják hogy fülig odavagy értük. Ezt fordítva kell csinálni.


Pár perc alatt rá lehet venni a csajt, hogy érdeklődést keltsen, és a végén úgy néz ki a dolog, hogy te teszel szívességet neki azzal, hogy elmész vele randizni. És nem fordítva.


Mert bizony ha ő tesz szívességet azzal, hogy elmegy veled randizni az már eleve gáz, másrészt pedig már ott halálra van itélve, nem beszélve arról, hogy valószínűleg érdeklődni se érdeklődik - még vagy egyáltalán irántad, de ez nem is probléma mert a legtöbb esetben ez nem is sikerül.


Melyik az a lány akit 5-10 perc alatt ráveszel akárhol hogy ti elmenjetek randizni? Semelyik, ha ezt te próbálod erőltetni.


A csajt kell írányítani, meg a gondolatmenetet, hogy ne az legyen hogy látja rajtad hogy bejön neked. Hanem úgy nézzen ki a sztori, hogy "adnál neki egy esélyt" miközben az egészet te tervelted ki, de igazából te aratod a babérokat is.


Ez a taktika tökéletesen működik. Persze itt is lesz, akinek nem jössz be, de azoknál is valami olyasmi az ok, hogy teljesen más stílus. Nem az, hogy te kevés vagy neki.


Meg vannak a foglaltak meg azok is, akik tulajdonképpen tálcán kinálják magukat, mert sennkinek sem kellenek, vagy senki sem közeledik hozzájuk.


De így sose lesz sikertelenség vagy ilyesmi féle bajod, mert a vége mindig az, hogy vagy a lány probálkozik elcsavarni a fejed és te vevő vagy a játékára vagy eleve csak dumáltatok egyet, ami egyáltalán nem ciki, se nem félreérthető.

2015. ápr. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Látod első, egy hasonló választ csak le tudtál volna írni ;)
2015. ápr. 25. 01:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha neked megéri egy randi ezt a színjátékot, örülök hogy megkaptad a hasznos válaszodat :) Én maradok az egyenes viselkedésnél, aztán akinek bejön, bejön, akinek nem, annak nem.
2015. ápr. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ez csak egy stratégia.


Színjátéknak nem mondanám :) Inkább tehetség, mert ehhez kell egy normális beszélőke, kell tudni irányítani a megfelelő irányba a kommunikációt és nem mellesleg ha az erre vevő jelöltek (vagyis az olyan szingli lányok akik hasonló stílusúak mint te) döntő többsége rákap, akkor az inkább tehetség mint sem színjáték nem?


Mert valamit csak tudok ha pár óra alatt szerzek randipéldányt nem?


Akkor lenne színjáték, ha hol működne hol nem. De azért ez sokkal hatásosabb mint amennyire hatástalan.

2015. ápr. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Neked talán nem színjáték, számomra viszont nem természetes, hogy egoista és lekezelő módon viselkedjek számomra szimpatikus emberekkel (max. később, ha már van egy bizalmas kapcsolat és tudom, hogy tudják, hogy nem gondolom komolyan, akkor szoktam poénból nagyképűsödni. De az első, amit megadok egy újonnan megismert embernek, az a tisztelet, amit én is elvárok), tehát ha így kezdené viselkedni, hogy bevágódjak egy nőnél, az színjáték lenne. De hozzám biztos nem is az olyan stílusú nők passzolnak, mint hozzád, szóval miért is akarnék pont közülük "randipéldányt"? Ezért írtam, hogy minden nőnek más a megnyerő és hát honnan tudjuk, hogy a kérdezőhöz pont olyan barátnő passzol, amilyet a te módszereddel pár óra alatt találhat? Persze ha neki mindegy, sak nőből legyen, akkor lehet tényleg a te módszered az ász, ezt nem tudom és nem is fogom soha megtudni :)
2015. ápr. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vonzalomkeltésről van szó, nem bizalmaskodásról. Majd ha tudsz valami használhatót írni, gyere vissza.
2015. ápr. 25. 02:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!