Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, bele tudtok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, bele tudtok szeretni egy srácba, csak a megnyerő személyisége miatt, akkor is ha esetleg nem egy álompasi?

Figyelt kérdés
Nos az van,hogy van egy csaj,nagyon bejön meg minden,de nem vagyok magammal megelégedve,ezért kérdeztem.
2011. szept. 15. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
bele :)
2011. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

előbb magadat kell megszeretned ahhoz, hogy aztán mások is szerethessenek ;)


attól, hogy valaki nem Adonisz még lehet sármos :D

2011. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat :D

Amúgy végülis nekem semmi bajom magammal,de kaptam régebben pár visszajelzést arra hogy nem vagyok a legjobb pasi,értitek,gondolom :D

2011. szept. 15. 17:37
 4/7 anonim válasza:
93%
Persze,velem is megesett mar ilyen,es most is igy van...Nem egy alompasi de a szemelyisege teljes mertekben kompenzal mindent,es teljesen oda vagyok erte,ugyh kitartast
2011. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát nem hittem hogy itt lehet ennyi normális választ kapni

Köszi mindenkinek :D

2011. szept. 15. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindig ilyenekbe szeretek bele :)
2011. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!