Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, hogy a párok nézelődnek egymás telefonjában?

Figyelt kérdés

úgy értem jó-e ez, vagy egyáltalán nem kéne?

pro és kontra véleményeket is várok :)


2015. ápr. 25. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
nem támogatom. Bár én mindig magamnál tartom, szóval esélye nem lenne megnézni.
2015. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem szokás! Sértő lenne ha egymás telefonjában kutakodnánk!
2015. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kéne. Magánszféra meg ilyenek.
2015. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jázi :) ***** válasza:

Friss kapcsolatban nem illik. Meg hát a magánszféra.

De egy hosszú kapcsolatban, ahol a felek bíznak egymásban, ez fel se tűnik.

2015. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 aladar12 ***** válasza:
71%
nézegessen, max akkor mindent törölni fogok, meg mindent jelszavazok...
2015. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én telefonom "folyamatosan" barátom kezébe van. Elején zavart, de már megszoktam. Ha szólnék neki csak azt hinné rejtegetni valóm van.
2015. ápr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem mindegy mit csinál más, én nem szeretem ezt a nézegessünk a másik telefonjában

ha jó a kapcsolat, a másik magától is elmondja a fontos dolgokat vagy őszintén válaszol ha megkérdezed ami érdekel

szerintem az már nem jó ha bizonyítékra van szükség

ha meg csak kíváncsiság, akkor meg is kérdezhetné

de ez mindenkinek saját döntése, biztos van akinek így jobb

2015. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

én is csak kiváncsiságból kérdeztem :) szerintem kétoldalú a dolog (ha teljes a bizalom persze)

mert vagy az van, hogy elmondják egymásnak, hogy mi a helyzet, és akkor nincs szükség arra hogy megnézd a másik telefonját, vagy pedig olyannyira laza a kapcsolat hogy nincs probléma a "turkálásból" :)

2015. ápr. 25. 12:54
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
Van egy nagyon szép mondás Pilinszkytől:: Az ágy közös, a párna nem. Vagyis oké hogy kapcsolatban vagytok, de mindenkinek van magánszférája, amit tiszteletben kell tartani. Egyáltalán nem egészséges szerintem az a kapcsolat, ahol a felek állandóan egymás seggében vannak. Én kidobnám a barátom ha a dolgaim között turkálna. Ez a bizalom megsértése.
2015. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Személy szerint én nagyon allergiás vagyok arra, ha a telefonomat vagy a gépemet piszkálják. Nem tudom miért, de utálom ha ezekhez hozzányúlnak(legyen az anyukám, barátom, barátnőm), pedig az égvilágon semmi titkolni valóm sincs, komolyan!:D Persze ha a párom leül a gépem elé, akkor nem hajtom el, de néha az ölébe ülök, hogy akkor én írjam be legalább a keresett dolgokat. Múltkor is így történt, egy emberkét akart mutatni a facebook-on és én be voltam jelentkezve, amikor beírta a kezdőbetűjét az illetőnek, akkor kiadta az anyukáját, akivel ugyan nem vagyunk ismerősök, csak rákerestem valami miatt, picit érdekes szitu volt :)

Tehát én nem szeretem ha a párom nézelődik a telefonomban(szerencsére az együtt töltött egy év alatt talán csak 2x volt rá példa mert unatkozott amíg készülődtem..és akkor is csak a játékokat kereste:D) , mindent megosztok vele, csak a telefonom mégis valami privát szférát jelent számomra.

2015. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!