Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindenhol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenhol összebújó párokat látok, és ha mi megyünk valahova a párommal csak egymás kezét fogjuk?

Figyelt kérdés

Jó, tudom hülyeség, de én is vágyom rá, hogy mutassa a világ felé.. Olyan szomorú leszek ilyenkor, hogy mi nem vagyunk ennyire jóban, vagy ennyire szerelmesek, pedig én is bújnék hozzá, de ő nem veszi ilyenkor a lapot :(

18L 19F


2015. ápr. 23. 06:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Igy nyilvanul meg a tarsad. Mas elkepzeleseitek es netan mas erzelmeitek vannak ebben a helyzetben.
2015. ápr. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Más a természete.

Mennyi magasságkülönbség van köztetek?

Nem próbáltatok még úgy menni, hogy nem csak egymás kezét fogjátok, hanem kicsit át is fogjátok egymást?

2015. ápr. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyan 25-30 cm különbség
2015. ápr. 23. 07:02
 4/9 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek van igénye arra, hogy összebújva sétáljon, személy szerint én kényelmetlennek is tartom. vele beszéld meg :)
2015. ápr. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

En 200 nom 175

Es ugy bujok hozza. olelgetem, felkapom puszilgatom, publicba is.

hogy az mar lassan szemerem serto.

de keves fiu csinalja ezt.

en is szoktam nezni a parokat. de van h csak egymas mellet vannak, es nem happy-k.

olyan fura ez nekem.

m1 ez ellen te is tudsz tenni. nem kell a csavodra varni :P


18/f

2015. ápr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, h északi, nagyobb távolságot tartó ember valamelyikőtök. Vagy 1xűen nem szereti, ha hozzá bújnak. Nem azért, mert nem szeret, hanem mert ilyen a természete.
2015. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg van aki úgy érzi, nem "illik".

Például régen, az én párom(Ő a fiú, 19 évesek vagyunk), sose adott csókot emberek között, otthon viszont mindig. Az indoka az volt, mert akkoriban engem is zavart, hogy ő nem szereti ezt nyilvánosan, vagy ha rá néznek, stb.

Mostmár 3 éve együtt vagyunk, de amióta érettebb lettem picit, azóta meg engem zavar, ha úgy megyünk. Mi csak kézenfogva sétálunk, a többi, csók, ölelés akkor megy, ha nem látja más, vagy, ha kettesben vagyunk.

Viszont mindenképpen beszéld meg Vele, ha téged ennyire zavar. :) Én is rákérdeztem régen, és ez volt a válasza.

2015. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy más a szeretetnyelvetek. Nem az a babusgatós fajta. EZ van, változni nem fog. Valaki tettekkel, valaki anyagi kényeztetéssel, valaki babusgatással, valaki szavakkal mutatja ki leginkább a szeretetét. Ha neked más az igényed, mint neki, nem passzoltok. Vagy az is lehet, hogy nem elég szerelmes. Mindenesetre, ha kézenfogva jártok, legalább felvállal.
2015. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha fogja a kezed, akkor mutatja a világ felé, nem? :)

Mi is kézen fogva sétálunk "csak" a párommal, engem speciel idegesítene, ha folyamatosan átölelne, nem tudok a magam tempójában sétálni úgy. :)

Ha zavar, akkor te is kezdeményezhetsz, vagy lehet kompromisszumot kötni, ha ő kevésbé mutatja ki. Pl. ha megálltok piros lámpánál, buszon, akármi, akkor hozzábújhatsz pár pillanatra. :) Így séta közben nem "zavarjátok" egymást, de mégis kifejezheted, hogy bújnál. :)

2015. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!