Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elég ok az a szakításra, hogy a lassan 25 éves pasitok nem végezte el a 3 éves főiskolát 6 év alatt sem?

Figyelt kérdés
Munkája is csak egy két hónap volt amikor már nem voltak órái kb 3 év alatt, így hiába mondja hogy szeretne összeköltözni, nincs rá lehetőség... amugy meg nagy a szerelem, de ez engem egyre jobban fusztrál, és tudom hogy őt is, így nem baszogatom vele, csak néha kérdezgetem, hogy mik a tervei...

2015. ápr. 25. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Az, hogy nincs diplomája nem gond. Hogy munkája sem, az már annál inkább. Ha akar dolgozni és csinálja, tőlem tegye, nem zavarna, de ha csak lóg a semmibe és alapozni sem lehet a terveire, az elfogadhatatlan számomra. El tudom képzelni, mekkora a szerelem és tisztelet részedről, hogy egy férfi 25 évesen se nem dolgozik, se nem tanul... baromi tiszteletre méltó és férfias. Más ilyen korban egy családot eltart, már bocs.
2015. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Van olyan suli, ahol ez mindennapos dolog az előkövetelmény-rendszer és a rosszindulatú tanárok miatt.
2015. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Ennél kevesebbért is szakítottak már, a döntés a tiéd.

Volt ismerősöm aki 10 év alatt végezte el az egyetemet majd milliárdos lett.

2015. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire frusztrál téged akkor mondd meg neki. Sokkal rosszabb lesz, ha minden előjelzés nélkül egyszer csak beadod neki a "válópert".
2015. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem ez már szánalmas.. De nem a barátod részéről, hanem a tiédről. Ha szereted azért szeresd, aki.. Nem pedig azért, amit csinál.. Ja és majd ő eldönti, hogy mitkezd magával.. Attól, hogy kapcsolatban vagytok még nem kell neked irányitani őt.
2015. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak terveim, elképzeléseim, de sajnos ha nincs valami jó ismerősöd, aki közel ül a tűzhöz, akkor munkád sem lesz.


Én is már 8. éve járom a 3 és fél éves egyetemet, 4 tárgy miatt. Szakmai tárgyaim mind elsőre meglettek, a szakmai átlagom 4,5 körül van, szakdolgozat 3 éve le van adva, 5-ös. A 4 tárgyból viszont van olyan, amit már vagy 7.-ik alkalommal veszek fel, és olyan is jár velem együtt, aki már 11. éve van itt, 5 éve emiatt az egy tárgy miatt.


Most is ismerős által dolgozok minimálbérért, mert ez jutott, de több mint a semmi, és legalább van munkám.

Állásinterjúkban már benne van 40 lepedőm (utazás főleg), de mindig úgy járok, hogy nagyon jó, nagyon szimpatikus meg második kör...stb. mégis az ismerősnek az ismerősét vették föl (sok esetben megjegyzem köze nincs a területhez szakmai szinten, de a főnök a fater jó barátja). :(


Nyakamon egy diákhitel, s így hogyan is akarjak barátnőt? Amíg pénzem nem lesz, a nőknek se fogok kelleni.

2015. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ha szereted azért szeresd, aki.. Nem pedig azért, amit csinál."


csak sajnos a boltban ezzel nem lehet fizetni... ha a srácnak átmeneti zavarai vannak, akkor taplóság szakítani vele, ha viszont ez az életstílusa, hogy se suli, se munka, majd csak lesz valahogy, akkor meg kell fontolni, hogy hova vezet a kapcsolat.

2015. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hány éve vagytok együtt, h össze akartok költözni? lehet, h elég lenne suli után, nem?
2015. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nos még nem nőtt be a feje lágya, ennyi. hozzáteszem ha tényleg dúl a láv, akkor nem akarnál szakítani. fel fog nőni, de ha türelmetlen vagy nem melletted. amúgy idővel mindenképpen előre kell lépnie, és fog is. ugyanis kaját venni kell a boltban előbb utóbb :)
2015. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#6: áthallgatás esetleg??

#7: ebben igaza van, h ha életstílus, h nem akar sose dolgozni az már problémásabb, de ezt azért nem olyan könnyű megmondani, h tényleg így van-e

2015. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!