Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy aludjunk együtt ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy aludjunk együtt ebben az esetben? Mindig megsértődik valaki.

Figyelt kérdés

A párom bújós típus, én viszont nem, nem tudok úgy elaludni ha valaki ölelget közben. Ezért az ágyban a "saját térfelemen" szoktam aludni, páromtól távolabb, másképp nem tudok.

Ő viszont igényli az összebújást, ezért elalvás előtt odabújok hozzá, néha megvárom amíg elalszik és odébb megyek, vagy reggel mikor már félig ébren vagyok, átölelem. Csakhogy ő ha éjjel felébred, átjön a térfelemre és átölel, rám telepszik amire én felébredek és nem tudok visszaaludni. Kértem hogy ne tegye mert én úgy képtelen vagyok kényelmesen pihenni, de megsértődik.

Nekem vannak túl nagy igényeim?



2015. ápr. 26. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Én is ilyen vagyok, csak férfiben. :) Aludni csak így külön, egydül. Előtte-utána jó érzés összebújni, de a rendes alvásnál kell a nyugalom.


Remélem nem jönnek majd itt páran, meglobogtatni az igazság zászlaját, hogy márpedig ha így van "akkó nem is szereted egazán" merhá' csak úgy kellene aludni ahogy nem tudsz.

2015. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy, de egy jó kapcsolatban ezt is meg lehet beszélni sértődés nélkül A kompromisszum mindennek az alapja.
2015. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem már az is kompromisszum, hogy elalvás előtt és reggel összebújunk. De neki nem elég így sem.
2015. ápr. 26. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs kőbe vésve, hogy ha a pároddal alszol akkor össze kell bújni. Én sem tudok úgy elaludni, főleg mivel egy férfi nagyobb darab, már csak az is zavaró ha a nagy nehéz karját rád rakja. Mi úgy szoktuk csinálni, hogy például a lábamat ráteszem az övére, vagy megfogom a kezét és úgy alszunk, azért ígyis megvan a kapocs alváskor is, de mégsem vagyunk összenőve.
2015. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én imádom, ha átölel elalvás előtt, meg reggel, de éjjel aludni szeretek/tünk, így nem.


Meg régen átkarolt, de megkértem, hogy inkább a csípőmre tegye a kezét, mert amúgy nem kapok levegőt. De értelmes ffi lévén nem mesértődött, hanem felfogta. Ennyi.

2015. ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!