Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet túlélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni egy szerelmi csalódást?

Figyelt kérdés
Beleszerettem valakibe. Első látásra, pedig alapvetően nagyon zárkózott vagyok. Barátságos velem, jóban vagyunk, de láthatóan nem én vagyok az esete, mást választott. Tudom, hogy örülnöm kellene, amiért másban megtalálta a boldogságát, de még életemben nem voltam ilyen rosszul, és nem tudok magammal mit kezdeni, annyira üres lett minden (25 éves vagyok, nem gyerek). Ha teljesen elutasító lenne velem, szerintem még az is jobb lenne, talán könnyebben elfelejteném, mint így. Egyáltalán elmúlik az ilyesmi? (Van rá valami "technika" az öngyilkosságon kívül?)
2010. febr. 21. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sex vagy alkohol... a döntés a te kezedben van.
2010. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát persze hogy van rá technika, szerzel mást
2010. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tudom milyen rossz most neked.

technika: az időn kívül nincs más

2010. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Idd le magad, aztán dugás.
2010. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
www.elvira.hu szerintem néz valami gyors vonatot nincs más megoldás!
2010. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is így érzek
2010. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Feledtesd el mással... Keress mást, akivel ugyanilyen jóban lehetsz, hátha benne is megtalálod, amit ebben az illetőben. Akkor sikerülni fog. :)

20L

2010. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

21:19 gratulálok... remélem te már kinézted :)

A kérdésre pedig az idő vagy a nő a megoldás :)

kitartás!

2010. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.
2010. febr. 21. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:

ha nagyon komoly volt en mindig leittam magam a sarga foldig, sirtam egyet es mar valamennyivel jobb is volt masnap. utana pedig az ido


21/f

2010. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!