Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érthető amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érthető amiért nem akartam szexelni vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Barátommal nemrég még felhőtlen volt a kapcsolatunk, aztán ahogy munkahelyet váltott jöttek a problémák.

Igazából az a probléma,hogy a munkája miatt szinte csak hétvégén tud itthon lenni.

Mikor elmegy néha tudunk beszélni telefonon,de nem sokat és az se olyan.

Ha hazajön szinte csak este tudunk együtt lenni.És én emiatt úgy érzem kicsit elhidegültem tőle. Ez normális?

Mivel kevés időnk van, este már fáradtak is vagyunk...akkor tudnánk együtt lenni ha épp nincs otthon a testvére, de bármelyik percben beléphet ezért legtöbbször bele sem akartam kezdeni,mert féltem hogy mikor jön. A másik meg mivel este van én már fáradt vagyok hisz a suli kifáraszt egész héten-néha ezért nem akartam. Na meg volt egy kis összetűzésünk is és itt is meginogott a bizalmam kicsit és emiatt se kívántam úgy.


Férfiaktól kérdezem elsősorban, szerintetek érthető az, az én esetemben,hogy amiért egész héten nincs itthon és hétvégén is szinte csak este találkozunk nekem már nincs kedvem annyira együtt lenni vele? Érthető az hogy nekem szükségem van biztonságra,olyan téren is hogy ne kelljen attól félnem mikor nyitnak ránk?


Lassan már 3 hete nem voltunk együtt és ő nem érti miért.

Velem van a probléma?:(

18L


2015. ápr. 26. 14:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy régen míg többet tudtunk együtt lenni volt hogy napi 4-5 alkalom is volt stb szóval én szeretek szexelni. Csak valahogy a sok külön töltött idő miatt úgy érzem távolságtartóbb vagyok. Nem tudom hogy változtassak ezen,lehet velem van valami gond:(
2015. ápr. 26. 14:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel csak elő segíted az elhidegülést, hajrá!
2015. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy nem lehetne valahol máshol megoldani a szexet. Szerintem ez valahol érthető, ha keveset találkozol vele, de más részről nem. Mivel a távolság a kis szikrát elfújja, a nagy szerelmet felerősíti, vagy micsoda. Inkább erre akarod fogni ezt szerintem. Mi srácok is nyavalyoghatnánk olykor a nőnkre, hogy beszólt stb. és mégis kívánjuk a szexet vele attól még. Sőt, békülős szex olykor a legjobb is tud lenni. :P Az biztos, ha velem ezt megtenné egy nő, hogy hetek óta nem szexszelünk, akkor lapát neki.
2015. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt hogy kocsiban oldottuk meg, de pl mikor nála voltuk és filmeztünk(utolsó két hétvége)már lassan jött volna haza a tesója mondtam,hogy akkor folytathatnánk az autóban,mondta oké mindjárt mehetünk és ő még hamarabb bealudt szóval nem lett semmi.
2015. ápr. 26. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézz mélyen magadba, biztos, hogy a távolság, rátok nyitás esélye stb miatt nem kívánod már, vagy csak simán nem érzed már azt iránta, mint régen.

Egyébként ha nem kívánod a párodat nem kötelező azt megindokolni, a nem a nemet jelent és pont. Csak kérdés, hogy van-e értelme egymást kínoznotok azzal, hogy egyikőtök sem élvezi már úgy az együtt töltött időt.

A fentieket mind meg kellene vele beszélned, ha még szeretnéd, hogy ez a kapcsolat működjön, mert pl, ha tényleg az a probléma, hogy félsz, hogy rátok nyitnak, biztos, hogy van rá valami egyszerű megoldás. :)

(amúgy ez csak saját tapasztalat, van, akinél működik, van, aki szerint hülyeség, vagy perverz, szóval ez itt tényleg csak egy tipp: egy kicsit.. khmm.. izgalmasabb skype beszélgetés. ;) )

2015. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Interferencia ***** válasza:
Meg kell beszélni. Ha nem mondod el neki, mégis honnan tudja, hogy mi a bajod?
2015. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!