Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy mostanában ilyen gyakran akar szexelni?

Figyelt kérdés

párom 29éves, én 22vagyok, 7hónapja járunk.


Eddig az volt, én kaptam meg tőle hogy szexmániás vagyok és neki ez sok, legyen csak minden 2.nap.

Előfordult,hogy stresszesebb volt, feszült, lelankadt stb.

Tényleg beleszoktam hogy csak minden 2.nap van szex.


Mostanában kb. 1hete marha kanos...

Nem értem. Már naponta 2x is csináljuk, reggel és este.


Mi történhetett vele? :D

Ha hozzá ér a popsimhoz vagy meglátja a melleimet egy feszülős kivágott felsőben áll neki :D


Hogy lehet, hogy eddig minden 2.nappal is beérte, mostmeg kanos? :D


Normális dolog ez az "ingadozás"??


2015. ápr. 14. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt a tavasz :D
2015. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is szivesen hozza ernek a popsidhoz!
2015. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet már nem olyan stresszes a melója, meg jön a tavasz is rájött, hogy 1x élünk..sok minden lehet. örülj inkább neki. Bezzeg az én párom havi 1x akarja már :-( 38/F
2015. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ingadozás normális férfinál és nőnél is. Örülj neki, hogy ki meri mutatni feléd, és nem fogja vissza azért, mert korábban ő kérte a ritkítást. :) Az mindenképp jó dolog, hogy nem rögzültök bele abba, hogy na most páratlan nap van, szeretkezni kell...
2015. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!