Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan kapcsolatotok, amiben a pasi furcsán viselkedett, és utólag kiderült, hogy azért, mert mentálisan beteg volt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

igen.

mért te ilyen helyzetben vagy?

2015. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mentálisan beteg csajjal voltam együtt, szerettem, elfogadtam, hogy milyen, de borzalmas érzés volt vele együtt lenni, ezért nem bírtam sokáig. Alkalmanként "eltűnt a világ elől", bezárkózott, és olyankor hiába próbáltam vigasztalni, beszélgetni vele, agresszív lett, és minden közeledésemet támadásnak vette. És sose keresett engem szinte, csak én kerestem őt. Kerülte a szexualitást is.

Sajnáltam, de muszáj volt szakítanunk. Szerinte minden rendben volt a kapcsolatunkban, csak én voltam mohó. Két és fél hónapig tartott a kapcsolat, elég türelmes voltam. A kerületünk másik végében él, de volt, hogy 1 hétig nem találkoztunk. Nem rajtam múlott, én kezdeményeztem, elhalmoztam mindennel, hátha megnyílik. Mentálisan beteg pasival együtt lenni se lehet jobb.

2015. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,aki ilyennek volt részese,irna privátot??
2015. ápr. 26. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Hááàt nem voltam a kapcsolat elején mentálisan beteg a làny igen! Olyan volt az élete amibe nem csoda , hogy belebetegedett. A lánytestvérei is jobban belegondolva furcsák voltak....Szóval pàr hónap alatt én "bolondúltam "meg. A làny betegségébe belebetegedtem. Olyan dolgpkat tettem amire nem vagyok büszke. Addig beteges féltékenykedtem még megcsalt. A hódìtó és az exem eljött hozzàm , prezentàlni, hogy együtt vannak. A làny ràmúszìtotta a pasit erre, elszállt az agyam és .. ....nagyon csúnyát tettem. Beláttam beteg vagyok, hónapokig nem ismerkedtem azt hittem rendbe jöttem , de csak javúltam kicsit. Aztàn ismerkedtem több randizgatási fázis is gallyra ment mert betegesen önuő és féltékeny(önbizalomhiányos voltam.) Ja egy rendőrségi civil alkalmazottal is randiztam aki leinformàlt(hivatali vissza élés de haggyuk) màsik lány2 bàttya szintén rendőr akik az ex pasit pàrtoltàk szintén lekérték az adataim. ...
2017. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!