Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek odavan azert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek odavan azert a nőert ha egyszerre 2 nonek udvarolt? En voltam az egyik kozuluk. Utolag jottem ra. Most a masik csajal van egyutt.

Figyelt kérdés

Valoszinu nem tudta kit valaszon..

Esetleg bannom kellene hogy elutasitottam???


2015. ápr. 21. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát most na. Több vasat tartott a tűzbe, és úgy látszik ezek szerint ki is fizetődött a taktikája. Bánhatod. Az a lényeg, hogy most már ne udvaroljon még 2 nőnek.
2015. ápr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos a helyesírásod szerette.
2015. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg azt választotta akin jobba látta az érdeklődést. Ebből levonhatod a következtetéseket.
2015. ápr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2es eleg gyerek lehetsz . Kb 12 eves max
2015. ápr. 22. 00:02
 5/11 A kérdező kommentje:
Esetleg vki értelmes valaszolna a kerdesemre ? Életkort is szeretnék..
2015. ápr. 22. 00:08
 6/11 anonim ***** válasza:
5:akkor adj több infót....
2015. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésre milyen választ vársz? Nem látunk a fejébe és neked kell tudni bánod-e vagy nem.

28 vagyok.

2015. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Értelmes válaszhoz értelmes kérdés kellene csillagom... xD
2015. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én ilyen esetben az eszemre hallgatnék és nem bánnám. kutyából nem lesz szalonna... lehet, ha téged választott volna, később megint előjött volna ez a probléma. nem lehet tudni
2015. ápr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ok igazad van .

Alapbol az hogy egyszerre 2 nek udvarolt az nekem fura. Ha vkiert odavan vki akkor annak udvarol.. tehat a kerdesem a következő:

miert akart velem lefekudni ha neki mas is tetszett ? Esetleg bannom kellene...? Vmi hasonlo tapasztalat vagy gondolat ha van orommel hallgatom

2015. ápr. 22. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!