Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy tudnék megkönnyebbülni mellette, hogy boldog is legyek vele?

Figyelt kérdés
A kérdés azért így tettem fel,hogy mindenki értse milyen kétarcú is a kapcsolatom.Párom mellett konkrétan szenvedés az életem.Mindenért én vagyok a hibás.Úgy érzem hogy megfélemlít.Pedig állandóan mondja hogy szeret,de már egyáltalán nem bízom benne,és már fogalmam sincs hogy miért vagyok még vele.Már sokszor nem is emlékszem arra az emberre,akibe beleszerettem.
2015. ápr. 26. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mért nem hagyod ott?
2015. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom megtenni.Túlságosan kötődöm hozzá.
2015. ápr. 26. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem ragaszkodás ez félelem. Félsz, hogy mi lesz utána.
2015. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2015. ápr. 26. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
sose leszel mellette már boldog, ne erőltesd.
2015. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Hagyd ott!!!

2015. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak azért vagy vele mert már ismered. És félsz hogy mi lesz azután veled ha majd szakítotok, jajj vajon meddig fogok sírdogálni, mikor lesz újra valakim, boldog leszek e még...


Te! Csak bemagyarázod magadnak, hogy kötődsz hozzá, kötődsz a lóf**aszt! Ez már inkább szenvedés.

2015. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!