Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha vele vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha vele vagyok, szeretem, de mégis bőgök mellette?

Figyelt kérdés
Fura, de igaz történet. Barátommal volt még a kapcsolatunk elején egy nagyobb vitánk, aminek a vége az lett, hogy "Felejts el", " Soha többé nem akarlak látni", "Miért vagy még itt???" - és hasonló dolgokat vágott hozzám, viszonylag jogosan. De nem ez a lényeg, hanem sokszor ha vele vagyok este van, hogy lefekvés előtt csak egymást bámuljuk és olyankor előtör belőlem ez a múltbeli érzés, az a pár nap utána, amíg fel nem keresett és eltörik a mécses. Olyankor próbál megvígasztalni, számtalanszor bocsánatot kért, de nekem nem megy ez a gondolat elfelejtése. Szakítani nem akarok.

2015. márc. 5. 21:51
 1/5 RRR ***** válasza:
szeretkezz vele sokat
2015. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj pszichológushoz, vagy másik szakemberhez, ugyanis ez így nem egészséges.
2015. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jártam és járok pszichológushoz, de még mindig semmi változás
2015. márc. 5. 22:03
 4/5 anonim válasza:
beszéljétek át jobban, esetleg csináljatok valami békülős programot. én úgy érzem, hogy félsz a párodtól, félsz, hogy érzelmileg megbánthat, a stabilitást kell a kapcsolatban visszaállítani, és rájönnöd miért nem bízol benne. vagy mi hozza ki belőled a sírást, hogy el lehessen azt kerülni.
2015. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
akkor keress egy másik pszichológust, lehetőleg magánt, mert azok jobbak, de inkább egy pszichoterapeuta kellene neked, tehát nem csak beszélgetés, hanem terápiás gyakorlatok végzése, és akarj is változni, ne váj a csodára, akkor nem használ a pszichológus sem. illetve, ha nagyon gond van, akkor pszichiátertől lehet, hogy szorongás oldót kell szerezned, vagy stressz oldót.
2015. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!