Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vége?

Figyelt kérdés
Barátommal sokat veszekedtünk azt mondta hogy mostmár lesz olyan hogy nem fogom elérni mindig tehát nem azt hogy sose de lesz olyan időszak. Na és valóban még a telefonján weben sem tudom felhívni meg amúgysem. Arra lennék kíváncsi hogy férfiaknál ez mit jelent. Szerintem tudom a választ de megkérdezem.
2015. ápr. 26. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
he?
2015. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"Megtartalak, mert jó veled dugni, de amúgy nem érdekelsz, mint nő."
2015. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egy klasszkust idézve:


"VÉGE! Nézzétek meg vége. Hála istennek vége"

2015. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen tömören röviden ha puncihiánya van akkor keresni fog
2015. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocsi szivi, de szerintem ez időt akar!!

Nem biztos, hogy szakításról van szó, de nem tudja mi van! Adj neki időt és majd eldől!

Kb. min szoktatok veszekedni????

2015. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tipikus tinihiszti ahogy látom! (de ha idősebbek vagytok, akkor bocsi)


Ahelyett, hogy megbeszélnétek a problémáitokat, a pasid bedurcizik. Nem kéne a szőnyeg alá seperni a gondokat, mert csak halmozódni fog és akkor tényleg szakítás lesz a vége!

2015. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Valami véget ért , valami fáj.... vagy mégsem.


DE!

Vagy valami gondja van veled és te is hibás vagy.

Vagy nincs veled semmi gond csak egy köcsöggel állsz szemben akinek csak arra vagy már jó.

2015. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én állandó jelleggel meg akartam beszélni a gondokat. De az neki ba.sztatás vagy fa.szság. Azt hiszi fa.szságokért ba.sztatom annyira nem értjük egymást. Pedig én max kételkedtem és megnyugtatást kértem. De olyan mintha direkt nem akarta volna megadni.
2015. ápr. 26. 21:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne szenvedj! Hagyd ott a francba és gond letudva.
2015. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Különben nem hiszem hogy köcsöggel állnék szemben. Ő nagyon tisztességesnek mondta magát meg egy nőt nem vert még át azt mondta. Inkább más nyelvet beszélünk meg a távkapcsolat hátrányai vannak nálunk.
2015. ápr. 26. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!