Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek mikor és hogyan tudatosult végleg, hogy vége?

Figyelt kérdés

6 év után szakítottunk a barátommal, szerintem ő már nem szeretett engem csak kihasznált, se veled se nélküled kapcsolat volt ez, megszokásból volt velem. Ráadásul ő volt nekem az első, vele akartam leélni az életem... Nagyon a padlón vagyok, próbálom erősnek mutatni magam előtte (még együtt lakunk), de ha nincs itt csak sírok és sírok... Még mindig nem fogtam fel, hogy vége, az a legrosszabb hogy még érzek iránta, de nem akarok érezni! Ő meg elment a haverjaival koncertre, ott iszik, cigizik, füvezik, talán nőzni is fog... Összeroppannék, ha mással látnám, de tudom hogy ez elkerülhetetlen lesz... Ti mit csináltatok, hogy túl legyetek a szakításon? Nagyon rossz, ő volt a tökéletes pasi a szememben, én az utolsó percig hittem kettőnkben, de az agyam tudja, hogy nem lehet soha többé, nem találom a helyem, üres vagyok és azt érzem most már soha senki nem fogja betölteni ezt a tátongó lyukat.


24N


2015. ápr. 11. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is azonnal külön kellene költöznötök.

Amúgy meg közhely, de az idő tényleg segít. Minden nappal egyre jobb és jobb lesz.

De sokkal gyorsabban megy feldolgozni ezt az egészet, ha külön éltek, mert így csak kínzod magad.

2015. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy lakásban éltek, pontosan tudja hogy mennyire kell ő még neked és élvezi hogy szenvedni lát. Direkt kihasználja a helyzetét és ártani akar neked. Szerinted milyen ember az ilyen? Gerinctelen aljas féreg. Költözz el azonnal. Inkább lennék hajléktalan minthogy ilyen emberrel éljek.
2015. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!