Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Majd megbékél, vagy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Majd megbékél, vagy már nem kellek neki többé?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 hónapig voltunk eggyütt. Nagyon szerettük egymást, sírt is értem nem egyszer.(Már voltunk úgy együtt) Amúgy én voltam neki az első. Szóval eddig ő 2x szakított velem, mert voltak gondok, de kibékültünk. Most én szakítottam vele, mert felkaptam a vizet és féltékeny voltam ugyanis az egyik nap egész du a régi haverjánál volt. Azóta írtam neki smsbe(ugyanis fb-n letiltott) hogy megyek busszal hozzájuk, ha nem jön ki elém akkor ott fogok ülni estig . Tehát megpróbáltam békülni, mivel utólag hülyeség volt a szakítás. Azt válaszolta sms-be, hogy ha megyek busszal hozzájuk (vagyis várok rá a buszmegbe) akkor haza se jön a suliból (ugyanis úgy jár be városba, amúgy falusi) később írta azt is, hogy utál, hagyjam békén, értsem meg, hogy vége stb..

Végülis az utolsó sms-em ez volt neki: ''Na jó, békén hagylak, mert megkértél rá. ha vmikor mégis úgyérzed, hogy megpróbáljuk újra, akkor írj'' Erre nem válaszolt. Szóval így állunk. Szerintetek megbékél vagy ezt már baszhatom?



2015. ápr. 21. 19:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg persze ötleteket is várok, hogy szerintetek hogyan tovább vele kapcsolatba.
2015. ápr. 21. 19:33
 2/6 anonim ***** válasza:
ami nem megy, nem kell erőltetni. régi a mondás, de bölcs. 24/L
2015. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Három hónapos kapcsolatban három szakítás. Nagyon fiatalok lehettek még.
2015. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a vonat már másik városban pöfékel!.. Hagyd,ha majd úgy érzi keresni fog habár,nem sok értelme lenne egy ilyen kapcsolatot folytatni. 19/L
2015. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Az azért gáz, ha valaki ennyire nem beszéli a saját anyanyelvét.
2015. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia ! Tapasztalatból irok , mivel velem 4 napja szakitott egy lány akivel 7 hónapja voltunk együtt, ha szereted nehéz lesz , De semmiképen se keressd ezután , adj neki egy kis időt , ha te voltál neki az első akkor elképzelhető hogy nem fog csak úgy pár nap után elfelejteni , várd meg amig ő jelezz , ha véletlenül találkoztok is ne mutassd ki hogy szomorú vagy , bátran mosolyogjrá , igy látja hogy nélküle is boldog vagy , és igy (mégha rosszul is esik neki ) de rajtad fog gondolkodni , Egyszerű az egész , ha keressni fog akkor szeret , és hiányzol neki , ha nem keress akkor már nem lenne olyan mint régen . Tegyük fel hogy imádod a töltött káposztát , de ha mindenap odatennék eléd egyhamar megunád nemigaz ? Pont ezért ne irj most neki , hagy gondolja át a dolgokat , Őszintén remélem még összejöttök , de ha nem azsem baj , ezis csak egy másik út a boldogsághoz hidd el !
2015. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!