Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinak mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak mit jelent a házasság? (20-100 év közöttieket kérdezem)

Figyelt kérdés

Mikor akarnak házasodni? Mikor érezted magad késznek rá?

Nekem nőként annyit jelent, hogy veled akarom leélni az életem és veled akarok élni. A család (gondolok itt a gyerekre) még várhat, akár éveket.

Kezdek arra gondolni, hogy egy férfi akkor gondol rá, amikor már gyereket is akar. És hivatalosan már nem kalandozhat.

Kíváncsi vagyok, hogy mit jelenthet egy férfinak. Nem tudom elképzelni.


2015. ápr. 27. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy nem minden nőnek pont azt jelenti, mint neked, így nem minden férfinak ugyanazt jelenti. Sok minden lehet.

- elvárja a család, társadalom

- iszonyat nagy szerelem, csak magamnak akarom

- ez a következő lépés a kapcsolatunkban

- úgysem találok jobbat

- ő pont jó lesz feleségnek, de azért majd még utána is kalandozom

Hogy a te párod mit szeretne vagy mit nem szeretne, azt neked kell tudni.

2015. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt jelenti, hogy vele akarom leélni az életemet.

És meg is nősűltem. Sőt egyetlen percét sem bántam meg :)

2015. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha összejövök valakivel és jól megismerem és szeretem és úgy érzem, hogy vele akarok élni életem végéig, akkor megkérem a kezét. Már kész vagyok rá lelkileg, nincs és nem is volt bennem soha olyan, hogy "fiatal vagyok még, élnem kell".

Gyereket sosem akarok, de házasodni mindenképp. Ez annak a kinyilvánítása, hogy csak hozzá akarok tartozni és nem keresek könnyű menekülőutat a kapcsolatból. (élettársak)


Nem akarok semmilyen ceremóniát, csak polgárit, de azt nagyon fontosnak tartom.


24/F

2015. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha találsz egy olyan nőt, akit tartasz annyira gyönyörűnek, hogy életed végéig bálványozni tudd.

Ha találsz egy olyan nőt, aki emellett belsőleg is nagyon tetszik neked.

Ha találsz egy olyan nőt, akivel az időtöket úgy tudjátok összeegyeztetni, hogy ne hátráltassa a kapcsolatotokat.

Ha találsz egy olyan nőt, aki nem a pénzre megy.(Ha nincs pénzed, akkor ezen a teszten nem is kell fáradozni:))

2015. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindkét félnek érzelmi, lelki, testi biztonságot.
2015. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én először tervezett gyerek miatt házasodtam. Akkor még nem volt semmi gond a kapcsolatunkban.

Másodszor szerelemből és vele akartam életem végéig élni. Nem jött össze. :(

Többet nem akarok házasodni. :(

38F

2015. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pics-ba 102 vagyok nem is válaszolhatok :'(
2015. ápr. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos korhatáros. :D De most megengedem, hogy válaszolj. :D
2015. ápr. 30. 12:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Az igaz (érett) emberek akkor akarnak összeházasodni, ha úgy érzik, hogy tényleg rátaláltak az egyetlen, valódi PÁRJUKRA. Ezek után -ilyen célzattal- már nem kell tovább keresgélniük, mert tudják, hogy azzal fognak tovább együttélni, akit valóban nekik teremtett még az ÉG is.


Ebből következik, hogy nagy valószínűséggel sosem fogok megházasodni, vagy csak akkor, ha olyan óriási szerencse ér, hogy véletlenül mégiscsak megtalálom azt a bizonyos nagy őt.


Ezt, hogy "hivatalosan már nem kalandozhat" nyugodtan el is lehet felejteni. Ugyan olyan nyugodt szívvel fog kalandozni tovább, aki olyan fajta. Ugyan úgy, mint ahogy a nőknél is a kicsapongó, kicsapongó is marad a házasságkötése után is.

42F

2015. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!