Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a páromat, hogy eljárjon velem templombam, és higyjen Istenben?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kapcsolatunk, leszámítva azt, hogy ő képtelen hinni Istenben. Meg sincs keresztelve, és amikor próbálom elmagyarázni, hogy nem úgy vannak a dolgok, ahogy ő gondolja, egyáltalán nem érdekli. Borzasztóan vallásellenes. Minden más témában nyitott, de amikor a vallásra kerül sor, hárít, tagad, és ellenkezik. És ez nem esik jól nekem, és ő sem élheti le az életét hit nélkül.

Egyszer eljött velem templomba (én vettem rá), és negyed óra múlva már kérte, hogy inkább elmegy haza, és a konyhában csinál valamit, minthogy ezt végigülje velem.


2015. ápr. 27. 19:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
ez rég rossz ha másra akarod tukmálni a nézeteidet. inkább küldd hozzám jobb helye lesz
2015. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember abban hisz amiben akar.

Szabad akarat. :)

2015. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Erre sehogy. És ne is próbáld. Nem lehet rá kötelezni senkit.

Ez egy külön töltött időtök lesz.

2015. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd...
2015. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Magánügye neki , másrészt neked sincs bizonyítékod . Egy ideológia ha most gond akkor később is az lesz .
2015. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem inkább neked kellene művelődnöd kicsit, nem a barátoddal van a baj.
2015. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszek és ha valaki kényszeríteni akarna, akkor szakítanék. Ő bántott, hogy te ne járj templomba?
2015. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja, ne erőltesd, csak elüldözöd ezzel! Ha minden más rendben van köztetek, ez ne álljon közétek. Biztos van amit ő szeret és te nem. Nem kell ezen fennakadni. Én is ilyen vagyok, hidd el, neki sincs szüksége a vallásra, pláne nem az egyházra. Ő másképp gondolja az életet. Nem baj, ha egyébként jó a kapcsolat.
2015. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
Inkáb a hejessirássí szotárba higyjetek..... ha érted az iróniát:)
2015. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne akarj ráerőltetni a párodra. Így ismerted meg így fogadtad el. Ha ő vega lenne de te viszont nem te se örülnél hogy nem ehetsz soha többé húst nem igaz? És ez nem szeretet kérdése nem kérheted tőle csak azért mert veled van.
2015. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!