Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak vagy nekem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak vagy nekem van igazam? 19/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy bulizós típusú lány viszont a pasim igen és rá beszélt hogy menjek el vele és a barátaival.Ők egész éjszaka ilyen kevert akármiket ittak.Pezsgő energiaital whiskycola boroskóla mindent mindent kevernek.Én kaptam nagyapámtól szülinapomra szilva pálinkát és elvittem magammal de ők nem ittak belőle csak egyet így hát én elszopogattam azt az 1 litert.Ja és másnap fel se bírt kelni hogy ő milyen másnapos nekem meg semmi bajom nem volt.Mondtam nem kéne minden szart össze vissza keverni erre jött hogy én csak maradjak csöndben mert megittam 1 liter pálinkát és nem kéne így leinnom magam.Holott semmi bajom se volt ő meg fel se bírt állni azoktól a női italoktól.Össze vesztünk és elküldött és most facen se ír vissza :/ mit tegyek?:S
2015. ápr. 27. 20:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hol laksz te?
2015. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 SweetLady ***** válasza:

hagyd az ilyen sz*r alakokat a p*csába...

bocsánat az ilyeneket nagyon utálom :"D

2015. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
First World Problems...
2015. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne menj velük, ha ennyi intelligenciájuk sincs, már bocsi. Egyébként azt hiszem az energiaital alkohollal nem is jó
2015. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
csak azt nem értem h ha jó a buli miért kell 8 liter szarnak való.. ha jó a buli akk anélkül is jól érzi magát az ember, ha szar a buli akk kell a tudatlanságig inni..
2015. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

ez aztán a nagy konfliktus.


nekem ettől a szőr is felállna a hátamon, ha ilyen kapcsolatom lenne, hogy ilyeneken veszekedjek. Ez biztosan nem hiányzik nekem.


Ebben nincs is semmi ami miatt konfliktusnak kéne lennie.


21/f


(aki bulizni megy nem értem miért von kérdőre ha iszol, és azt sem értem, te miért vonod kérdőre ha berúg. Mindkettő természetes)

2015. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha kevered a piát, attól jobban be lehet rúgni, a másnap is rosszabb, mint egy normális, minőségi italnál. Neked van igazad. Lehet, ő is tudja, csak a büszkeség...
2015. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Gyenge pálinkád volt, ha józant maradtál 1 liter után is!
2015. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Annyira puhányak a mai srácok -.-
2015. ápr. 27. 20:43
 10/23 A kérdező kommentje:
#8 56 fokos volt
2015. ápr. 27. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!