Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen pasik kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen pasik kellenek manapság a nőknek, mint Berki Krisztián?

Figyelt kérdés
Mi olyan kelendő benne, hogy így tudja váltogatni a nőket, minden ujjára jut egy nő, pedig szerintem nem olyan jó pasi. Mit esznek rajta a nők?
2015. ápr. 27. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ez meg ki?
2015. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 27. 21:07
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Biztos én vagyok a kevés hogy erről a névről nekem a szerető családapa és olimpikon tornasz jut eszembe nem pedig a bohóc milliomos hulyegyerek
2015. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
beképzelt majom, semmi pozitív tulajdonságot nem látok benne
2015. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 SweetLady ***** válasza:

az egy besorolhatatlan valami :"D

nem igen volna előnytelen neki megpusztulnia ?D

2015. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
És tudod milyen nők jutnak az ujjára? Felvarrt hajú, műmellű, hosszú karmos, cicanacis pcsák. :) Tényleg ez a mérvadó neked?
2015. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kell a ráknak!
2015. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kinek kell ilyen pali? Annak a nőnek aki azt hisszi hogy megfogta az Isten lábát mert van egy pár szponzoros cucca a pasinak és a lelkét eladná (már eladta) a médiának pár százezerért. Az ilyen model vagyok de nevem senki Pameláknak biztosan bejön, de egy normális nőnek nem. Aki hadja egy ilyen tanulatlan bunkónak hogy lábtörlőnek néze az megérdemli. De sok nőt elvakítja a több milliós autó csillogása meg néhány dizájner cucc és azt hiszik hogy ők is milliomosak lesznek mellette.

egy nő

2015. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez az ogre? Bottal sem piszkálnám meg!
2015. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmit képzeltem el egy orknak a Gyűrűk urát olvasva. (A másik verzió Gergényi Péter).

És még a személyiségével se tudja elbűvölni a nőket, hiszen akkora bunkó, mint ide Lacháza.

2015. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!