Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban élő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő lányok, Nektek van önbizalmatok? Több lent

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, és sosem volt rá példa, meg sosem éreztette velem az ellenkezőjét, csak "simán" nincs önbizalmam.. látom, hogy mennyi csinos, szép lány flangál az utcán (most, hogy jön a jő idő, rövidülnek is a ruhák:DD) és tudom, hogy a párom velem van, engem szeret, stb, de valahogy mindig másokhoz hasonlítom magam, és a legnagyobb félelmem, hogy egy nap elém áll, és közli, hogy beleszeretett valaki másba, aki szebb, csinosabb, vékonyabb, stb, mint én... És ismétlem, sosem adott rá okot, egyszerűen én ilyen önbizalom hiányos vagyok és kész... Van valaki hasonló cipőben? Vagy valaki volt? :)
2015. ápr. 27. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Fú, ez szörnyű lehet.
2015. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én vagyok de csak kicsit hasonloban! De nem kell félned amig nem ad okot ra és olyan meg ne legyen :) vagy beszélj vele ha megkönnyebbülsz
2015. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok. De remélem, hogy 2 év múlva már nem leszek o.o És Te sem. Azért kell leállni ezzel, elterelni a gondolataid, mert még a végén bevonzod.
2015. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
volt régen. De am ez sztem nem kapcsolatfüggő, ez fejben dől el.
2015. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig rá kellene jönnöd,miért is vagy önbizalom hiányos?!
2015. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Interferencia ***** válasza:
Neked is azt tudom javasolni, hogy fogyassz kevesebb médiát. Továbbá érdemes lehet felkeresni egy pszichológust.
2015. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs, miért vagyok amúgy ilyen.. de mindig is ez volt, mindig mindenben máshoz hasonlítottam magamat, már az általánosban is.. Ha az egyik kislánynak pl volt egy szuper pólója, akkor azzal foglalkoztam, hogy persze ő milyen szép én meg csúnya vagyok.... és ez a mai napig tart, kb mindenben máshoz hasonlítom magam :( Neki szép kék a szeme, nekem unalmas barna, neki dús a haja, nekem lelapuló és vékony szálú, ő szép vékony, én kövér vagyok, stb stb.. :(
2015. ápr. 27. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:
És ebben az a vicc, hogy retteg az ember a szép nők miatt, aztán elhagyják "csúnya kövérek" miatt, és akkor az még jobban fáj.
2015. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez megszokott dolog, főleg kamaszkorban a jellemző, változó h kit mennyire érint és "meddig tart":) sokan méregetik magukat máshoz (főleg lányok, de ez nem meglepő)..

visszatérve. Én is ilyen voltam ,hogy megnéztem a korombeli lányokat és azt, hogy mijük van,ami nekem nincs (gondolok az általad is felhozott példákra)

mára viszont erősödött a személyiségem és vele az önbizalmam is. Valószínű a parkapcsolat miatt:) ma mÁr nem nézem meg a lányokat..csak ritkán ,akkor is azt nezem h mim van nekem, ami nekik nincs :) de nagyon ritkán fordul elő a páromnak köszönhetően. :)

és ha mégis rámjön, hogy más milyen szép, meghogy neki nagyobb a melle, kisebb a combja stb akkor mondom neki ugye akarva akaratlan és mindig megnyugtat és elmondja h neki csak én kellek, az ő szemében gyönyörű vagyok stb :) és ez rengeteget segített abban, hogy már abbahagyjam a hasonlítgatásokat :) persze mondom van h előfordul,de tini vagyok és ez természetes :)

1 éve vagyunk együtt ha ez érdekel :D és véleményem szerint, ha szétmennénk, rosszabbodna a helyzet! így legalább annak a tudatában vagyok h valakinek én kellek és úgy fogad el ahogy vagyok és ez segít :)

16/L

2015. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!