Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érezhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány akivel jó barátok lettünk. Elmondtam neki hogy tetszik már az elején,kiderült én is neki. Ahogy teltek a hetek azóta bele szerettem. Ezt ő tudja is. Kialakult köztünk egy olyan több mint barátság szerű kapcsolat,de lényegében nem történt köztünk semmi mivel van barátja. Nem igazán tudok rajta kiigazodni mert ha beszélek más lányokkal fojton kiakad,mintha féltékeny lenne. Bár azt mondja nem az,de én úgy érzem nagyon is az. Szereti ha a közelében vagyok és foglalkozok vele. Amikor elmondtam neki hogy belé szerettem azt mondta hogy ő is nagyon bír. Szóval a kérdésem az lenne hogy szerintetek többet érezhet ő is? Egyáltalán hogy érthette az hogy nagyon bír? Lehet hogy szeretne tőlem ő is komolyabbat csak a barátja miatt nem mer? Segítsetek légyszi! Mi a véleményetek? Ha lehet csak normális válaszokat kérek! Köszi!
2015. ápr. 28. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak simogattatjva veled az egóját, mert kissé unja a kapcsolatot a pasijával. De nem akar szakítani, azért tart bizonytalanságban, hogy hát még ő nem tudja, ő nagyon kedvel stb.

Miért nem keresel egy olyan lányt, akinek nincs barátja és tényleg szeret, nem csak szórakozik veled?

2015. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írántad semmit sem. Csak a hiúsága miatt kelesz neki. Dehogy féltékeny simán csak őnző. Ne menj át egy papucsba. Szerintem sokkal jobb vagy ennél , őszintén szerinted te ezt érdemled? Nem. Akkor nővesz szépen tököt és hagyd ott. Meg láttod keressni fog tégged, na akkor szépen útasítsd is vissza. De ha annyira szeretnéd le is k*rhatod. De ilyen nővel nem érdemes foglalkozni, lábtőrlöt fog belőled csinálni. Állj a sarkadra.
2015. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!