Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kettős életet hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettős életet hogy lehet elmondani? Mindenről hazudtam Neki

Figyelt kérdés

Külföldre költöztünk és nem volt sok igazi korombeli barátom. Egyetemistákkal lettem nagyon jóban és folyton velük buliztam, a legjobb barátnőm is 21 éves.

Megismerkedtem a barátommal és egyetemistának gondolt, meg egy 28 éves férfi mikor jönne össze egy kamaszlánnyal?!

Szóval hazudtam... Szinte mindenben, kettős életet éltem. De most szeretném, ha megtudna mindent rólam.

Mármint könyörgöm, vett nekem egy autót és közös jövőt tervez, meg hogy hol tölthetnénk együtt a nyarat...


2015. ápr. 28. 10:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
A "vett nekem egy autót" kijelentésig még el is hittem volna
2015. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nem az én dolgom, hogy mit hiszel el és mit nem.

Érdemben hasznos választ nem tudtál adni, így olyan, mintha nem is válaszoltál volna.

2015. ápr. 28. 10:31
 3/25 anonim ***** válasza:

Te most hány éves vagy?

Az ilyet a legegyszerűbb elmondani. Odamész, elmondod neki, hogy mi a szitu, és elviseled a következményeit. Mondjuk, jó alkalom erre, amikor a közös jövőt, nyaralást tervezi: "drágám, ha már ennyire komolyan gondolod velem... Szeretném, ha tudnád a teljes igazságot rólam". És elmondod.

2015. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha vett neked egy kocsit akkor tudnia kéne hány éves vagy, mivel ha a te neveden van oda kell személyi, de ha nincs a neveden akkor is kell kölcsönadási. Szóval buktad a kérdést.
2015. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok.

Tudom, hogy erről tudnia kell, de nem akarom elveszíteni. Egyáltalán nem vettem komolyan az elején, de ahogy telt az idő, teljesen belezúgtam.

Mi van, ha soha többet nem akar velem beszélni?


Akik nem segíteni szeretnének, minek válaszolnak? :)

2015. ápr. 28. 10:39
 6/25 anonim ***** válasza:

Belezúgtál, mert vett neked autót.

Annyira szomorú...az ilyen lányok miatt hiszik azt a férfiak, hogy minden nő felszínes, pénzéhes ribizli :(

2015. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ha velem tennél ilyet és őszintén elmondanád nekem és megpróbálnád megértetni velem, hogy mi motivált, akkor szerintem nem ez lenne az, amit ne tudnék megbocsátani.
2015. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
..és segíteni szeretnék :)
2015. ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én amikor elkezdtem ismerkedni a volt párommal, meg sem kérdezte hány éves vagyok, akkor voltam 18. Ő 31.

Már jártunk mikor egyszer beszélgettünk és mondta hogy nem is nézek ki 25-nek. Mondom mért néznék mikor még csak 18 vagyok?? Mert neki a kollegáink 25-öt mondtak. Na puff neki kb 10 percig volt kibukva a koromon. 6 évet voltunk együtt.

2015. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy fiatalabb csajok társaságát kereső férfinak nagy lelki törés az, ha kiderül, hogy csaja csak 18 éves 22-23 helyett.


Az autó kinek a nevén van? Forgalmiban bent van a tulajdonos születési dátuma.

2015. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!