Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit tennétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek, ha egy Aston Martin szuper sport autóval és egy csokor rózsával parkolna le az a pasi a szüleid háza előtt, akit Facebookon visszautasítottál, de ő szemtől szemben akarja elmondani, hogy mennyire sokat érez irántad?

Figyelt kérdés
Velem ez megtörtént, és hiába nagyon kedveltem őt barátként, de nem tudom, mit tegyek

2015. ápr. 6. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok, de elmondom a mi környékünkön mi történne:


Még ki sem szált volna a kocsiból, a kocsi váza már téglákon lenne, mert a kerekeket rég kilopták..

Nyitná az ajtót..de nincs, hát már az sincs meg.

Az előbb még járt a motor...de...az a kis csávó honnan szerzett egy "Aston Martin szuper sport autó motort"

Volt kormány, nincs kormány, meg nem is gumicsizmába jött, mégis az van már a lábán, na meg, az etnikai kisebbség asszonyság pont olyan csokor rózsát akar neki eladni, mint amit ő vett..


Na, itt ez történne, amúgy, mutasd már meg, milyen egy Aston Martin szuper sport autó.

2015. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak kamu..honnan tudta pl,hogy hol laknak a szüleid?Vagy hogy került ez szóba?És én nem tudom,létezik-e olyan lány/nő,aki csak távolról látva felismer egy Aston Martint.És még ha így is lenne,a márka nem volt lényeges adat a kérdésedben,simán annyit is írhattál volna,hogy drága sportautó....FAKE
2015. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez az igazság. A faluban a lakosoktól tudta meg címem
2015. ápr. 6. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem csak feltételes módba kérdezte a kérdező (ez azt jelenti h "mi lenne ha...")


mint ha meg kérdezném azt h milenne ha felrobbana a hold és azt mondanátok h fake...

mi a fake?

h megkérdeztem?:DD

2015. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jah akkor kamu

nemfrissitettem mikor irtam xd

akkor fake

2015. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit creepy dolognak tartanám, és mivel valószínűleg nem véletlenül utasítottam el elsőre, megkérném, hogy menjen el és ne csinálja ezt többet, mert felesleges és kínosan érzem magam miatta.

(ha gyalog jött volna, vagy más kocsival, akkor is ez lenne a válaszom, k...vára nem érdekel)

2015. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha az öve a kocsi és tudja finanszírozni a fenntartását meg tudott venni rózsat is ami draga mostanaban....akor

MENJ HOZZA FELESEGUL SZULJ GYEREKET ES ELVEZD A GONDTALAN ÉLETET

PUCOLJ A FALUDBOL MINIMUM A ROZSADOMBRA

2015. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha aston martin one 77 akkor menj hozzá feleségül.
2015. ápr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!