Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem én, de vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem én, de vajon van esélyem még?

Figyelt kérdés

Megismertük egymást,sokat lógtunk együtt,bevallotta,hogy többet akar tőlem,de én akkor mondtam neki,hogy nem akarok senkit. (mivel több éves kapcsolatomat gyászoltam,nem tudtam új kapcsolatba lépni) Közben egyik haverjával hulla részegen lefeküdtem. (pedig ilyet soha életemben nem csináltam még,most sem akartam,de az alkohol ilyen :( ).

Időközben rájöttem,hogy mennyire kedvelem a srácot aki többet akart tőlem,de nem tudom most már hogy hol állunk,mert sokkal kevesebbet beszélünk már,és nem tudom... :(


2015. ápr. 23. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Visszautasítottad aztán lefeküdtél a haverjával. Ezek után mit vársz? Nekem eszembe nem jutna ezek után közeledni feléd. Ezt elcseszted.
2015. ápr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A srác azért még szokott rám írni,meg beszélgetünk is,csak már kb 80%-kal kevesebbet.Nagyon hiányzik a társasága :( De igazad van biztos elveszítettem.
2015. ápr. 23. 00:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Megérdemled. :(
2015. ápr. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A részegség egy nagyon kényelmes magyarázat ahhoz, hogy az emberneknek ne kelljen felelősséget vállalnia a tetteiért. De nem azt kérted, hogy ítéletet mondjunk rólad, szóval erről ennyit.

Hogy a kérdésedre válaszoljak, én biztos, hogy rád se bírnék nézni ezek után. Talán nem kell megmagyarázni, hogy miért.

2015. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na hát képzeljétek összejöttünk :) fogalmam sincs még,hogy hogy fog alakulni a dolog köztünk,vagy hogy mennyire lesz működőképes,de nagyon boldog vagyok,mert úgy érzem ő egy nagyon értékes ember,ha eddig is szereetett azért aki vagyok ,nos csak nem lesz gond :)
2015. ápr. 25. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!