Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van eselyem meg, vagy szakitan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van eselyem meg, vagy szakitani fog?

Figyelt kérdés
Picit tobb mint egy evet vagyok a baratnommel, elso kapcsolat mindkettonknek. Utobbi idokben 2x felhoztam a temat, hogy nem kapom vissza ugyan azt amit adok, es ez zavar picit,mivel evfolyamtarsak vagyunk es suliban alig kapok tole puszit, vagy olelest. Mondta, hogy o csak annyit tud visszaadni amennyire neki szuksege van,es hogy hosszutavon ez nem jo. Ugy beszeltuk meg, hogy hetvegen atgondolja, mert elutazik. Kerdeztem is, hogy szeret-emeg vagy? Mondta, higy ne kerdezzek ilyen nehezet, de az uttobi idoben talalkozas elott ideges szokott lenni. Bucsunal nagyon szorosan atolelt, mondta ,hogy olyan baratnot erdemlek akikvel boldog leszek, en mondtam hogy nekem csak o kell. Elmondtam, higy szeretem, szerintem ois mormogott valamit deaz utca zaja elnyomta. Ez csutortokon tortent,estr nem irtam neki o sem nekem. Tegnap irtam neki, higy hogy van, es elkezdett-e gondolkodni? Mondta , hogy elkezdett, kerdeztem jutott-evalamire, azt monsta nem, es nem irasban akarja megbeszelni. Tudni illik enmindent beletettrm a kapcsolatba, nagyon torodtem vele, es egymassal vesztettuk el a szuzessegunket ugy 1 honapja. Mire szamitsak? :( keressem hetvegen, vagy varjam hatha o ir? Esetleg hivjam fel, hogy mondja el, mert en nem birom ki hetfoig? 17 evesek vagyunk
2015. ápr. 18. 07:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat hulye lenne szakítani szerintem. Ha szeretsz valakit nem ilyen könnyű.
2015. ápr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!