Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő feldolgozni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő feldolgozni ha a szerelmed meghal?

Figyelt kérdés
Van x és y. X-el tartós kapcsolatban vagyok több éve nagyon szerelmes belém még mindig, és nagyon szeretem én is. Y-al volt egy rövid kapcsolatatom ami felforgatta az életem és már nem tudom úgy látni a dolgokat mint előtte. Y nem szeret már, esetleg felületesen. Én csak rá tudok gondolni (és ezt most szó szerint kell érteni, voltam már szerelmes de az nem ilyen volt). Ha öngyilkos lennék mennyi idő lenne nekik feldolgozni? X szeret de nem tudná miért tettem, Y nem, de tudná miatta van. tudom önző vagyok ezt lécci ne írjátok...
2010. febr. 22. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Hülye vagy, ezt nem kérted, hogy ne írjuk...
2010. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazad van. Akkor azt is szeretném kérni, hogy a kérdésre válaszoljatok, mivel a szituációt teljes mélységében nem írhatom le, nem tudtok reális véleményt formálni rólam.

köszönöm

2010. febr. 22. 12:10
 3/9 anonim válasza:
78%

miért akarsz öngyilkos lenni?

nem tudom mennyi idős vagy de ez elég gyerekes dolog

2010. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

egyszer megismersz majd valakit akivel boldog leszel:)

nehogy már öngyilkos lennél valakiért aki nem is szeret téged...

előtted az élet...de most komolyan...

a párom is öngyilkosságon gondolkodott régen...16 éves volt akkor...megismerkedett velem. Azóta csodálatos életünk van...most 2o éves...eljegyzést tervezünk...egyetemisták vagyunk...ne legyél már felelőtlen...a családod, a barátaid...mind ott vannak az élet szép...csak észre kell venni. komolyan

2010. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Annak az embernek forgatnád fel teljesen az életét aki a legkevésbé érdemelné meg, aki szeret téged. A másik meg le se szarná, hanem még meg is erősítenéd abban hogy de jó hogy nem akart semmit tőled, hiszen az öngyilkosságoddal nyilvánvalóvá vált hogy mem vagy normális. Tehát ő még meg is könnyebbülhetne. A másik meg ki tudaj, talán égész életében okolná magát azért amiért nem hibás. Nagyon nagyon szemét és önző dolog lenne így öngyilkosnak lenni. Állj elé X-nek és mondd el hogy nem szereted már úgy, és után legyél öngyilkos, hogy tisztába tetted a dolgokat. Ehhez meg gyáva vagy, igaz? Amúgy az egész öngyilkos dolog gyávaság, ne másokat büntess a magad hülyesége miatt. De főleg ne olyat aki csak jót akar neked és szeret. Azért tudom mert én is gondoltam hasonlókat. De letettem róla, mert rájöttem hogy ez senkinek nem jó megoldás. Menj orvoshoz ha már nagyon komoly a szándék. Segíthet normalizálni az agyad.
2010. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek igaza van. Az öngyilkosság a legrövidebb, legegyszerűbb, és leggyávább megoldás. Ráadásul egy felnőtt ilyenben nem gondolkozik.


Egy férfi nő létére is férfi :), szóval szedd össze magad, és tisztázd a szituációt, még akkor is, ha valakit ezzel megbántasz.

2010. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
életük végéig megnyomorítanád őket érzelmileg...
2010. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
se anyád, se apád, hogy legalább azokra gondolj?? te ...
2010. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem január végén halt meg a barátnőm!:'-( Úgy tűnik, hogy sosem fogom feldolgozni:( Ne legyél öngyilkos! Ne okozz fájdalmat a szeretteidnek! Amikor megtudtam, hogy meghalt, iszonyatos sírógörcsöt kaptam, közben arra gondoltam, hogy megölöm magam... de aztán mikor kicsit lejjebb csitult, eszembe jutott, hgoy nekem ott vannak a szeretteim, nem okozhatok nekik ekkora fájdalmat! Ráadásul magamról tudtam, hogy milyen pokoli érzés ez, hiszen velem is akkor történt, hogy gyászolnom kellett, nem akartam, hgoy ugyanezt átéljék a szretteim! Ne tedd meg!!! Üdv:Gyuszi
2010. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!