Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
megismertem egy fiút aki azt mondta, hogy tetszem neki és,hogy van-e esély arra,hogy legyen köztünk valami...szoktunk beszélni,néha együtt megyünk haza. kérdeztem tőle,hogy holnap mikor végez suliba és azt irta hogy "mivan szerelmes vagy?" ezt most nem értem...baj,hogy megkérdeztem vagy mi?
2015. ápr. 28. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet túl rá vagy kattanva és ő még nem ismer annyira pl és még várakozik csak azért hogy ne legyen negatív érzésed ha egyből össze jössz vele aztán 1-2 hét múlva pufff vége. Remélem érthető volt :)
2015. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!