Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás? Erről a témáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás? Erről a témáról kinek mi a véleménye? Mit gondoltok róla, esetleg meg eset veletek? Ki volt a csaló, és kit csaltak Milyen volt érzelmileg?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat, és légyszíves írjatok kort is .
2015. ápr. 18. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

A legnagyobb pokol ami emberrel megtörténhet..

22f

mindennap remegsz,nem eszel,semmihez sincs kedved

2015. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Toryy ***** válasza:

szerintem elfogadhatatlan. Nincs rá mentség, és csak fájdalommal jár mindenki számára.

Engem szerencsére még nem csaltak meg, de, ha valaha megtörténne, biztos dobnám az illetőt, mert akkor nem szeret eléggé ahhoz, hogy hűséges legyen.

2015. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltam már én is csaló és csaltak már meg engem is .. Mindkettő rettentően rossz érzelmileg.. Ha megcsalnak akkor tudod hogy valamit nagyon elrontottál és azon kattogsz mit kellett volna jobban csinálni hogy ez ne történjen meg ,rettentően sértve érzi magát az ember hogy sok mindent megtett valakiért aki az első pár alkalommal simán félre megy.. Az összes bizalom elveszik és belefullad a kapcsolat .. A megcsaló is rosszul érzi magát jobbik esetben... ha kiderül a dolog , hiszen elvesziti az eddigi biztos kapcsolatát , és egyáltalán nem biztos hogy az akivel félrelépett meg tudja adni azt amit az elöző kapcsolatától megkapott.. Ezenkívül borzalmas őrlődés hogy ekkorra fájdalmat okoztál annak akit egykor vagy még akkor is szeretett...
2015. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!