Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakitottunk. Tanacsok?

Figyelt kérdés
Mostanaban sokvolt a feszultseg koztunk. Munka suli minden miatt, en ugy ereztem h enem teljesen elhanyagol nem erdeklem. Ma is megvartam mkg o hiv,en a varosba voltam o pont jott be de nem mondta volna h varjam meg es egyutt hazamegyunk.. ugyhogy hazamentem busszal. Ekkor mondtam neki h ha gondolja majd zgorjon be. Ugy ra 4 ora hosszara ra felhivtam hna mi van. Es kozolte h mar reges reg othon van csak pakolja a butorokat. Jo... aztan megint mondtam majd ha vegez es ugy gondolja jojjon el. Noa o akkor gondolta h eljon mikor en mar mergembe edzeni indultam. Mondtam hmoat megyek jokor jott, azt is mondtam neki h lesz...rja a fejemet ugy latom nem erdeklem, es beakart vna jonni de igy nem aztanvmit meg beszeltu k es kozolte h ha en ezt igy gondolom o nem fog meg velem is kinlodni ha veeztem edzesen azedjem ossze a cuccat es ajd este eljon erte. Nos osszeszedtem. En teljesen ugy erzem h nem becsul meg a heten nem is megy dolgozni, k..rvara pakolhatott vna delelott is, arrol nem is beszelve hen csak azt szerettem vna ha hazaer varosbol 10 pecre nezzen ram... ennyit varhatott vna a pakolas is :(((( mit mondhatnek neki amivel hat hatnek az agyara? Vagy egyszeuen mondjam h azt hnagyon szeretem de ugy erzem h nem becsul meg? Majd rajon h ki az aki szerette?( elzo noi idiozakvtakv csaltak.) Fontos bocsa a fogalmazasert nagyon ideges vagyok,kb 1 ora beszeltunk nemsokara hivom csak meg hagyom had gondolkozzon el o is :(
2015. ápr. 28. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Először józanodj ki vagy nem tudom utána hívd.
2015. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kossz az ertelmes valaszt, idges vagyok nagOn es mobilrol irok....
2015. ápr. 28. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, tényleg azt hittem, hogy ittál nem tudtam, hogy telóról vagy. Amit én csinálnék a helyedben az az ,hogy várnék 1-2 napot had gondolja át és utána a városban 1 kávé mellett megbeszélni a dolgot, nem csak ezt hanem ami még felmerül mint probléma és mérlegelni. Ilyen állapotban szerintem ne keresd mert csak rontani tudnál a helyzeten!
2015. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!