Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menyasszonyommal 3 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyommal 3 éve együtt vagyunk és nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt csak 3 napja mondta nincsenek érzelmek irántam, de mára már szájra puszi, kézfogás. Mondta el akar menni 2-3 napra gondolkodni hogyan tovább menne e ujra vagy nem? mit tanácsoltok. 24/f
2015. ápr. 29. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

H érted mit tanacsolunk?

Semmi sem múlik rajtad.

2015. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam fél éve. Mondanom sem kell, egyedülálló vagyok azóta. Ha már el kell menni gondolkodni, vagy szünetet kér, ott már régen baj van szerintem.
2015. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát hogy hogy viselkedjek vele stb. Írjak e neki vagy nem
2015. ápr. 29. 10:04
 4/11 Jázi :) ***** válasza:
Nem nagyon tudsz mit tenni. Mond meg neki,hogy benne vagy a pár nap gondolkodásban. De ez alatt ne zaklasd fél óránként,hogy döntött e már, vagy mi a helyzet!?
2015. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
együtt fekszünk kelünk csak mondta kicsit besokalt, én meg kb enni sem tudok
2015. ápr. 29. 10:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek érzelmei irántad, mit akarsz? Erre nem alapozhatsz egy még hosszabb távú kapcsolatot, de házasságot végképp nem. Ami elmúlt, elmúlt, nem erőltetheted vagy harcolhatod ki hogy azt érezze amit te szeretnél hogy érezzen irántad.

Ha csak "barátként" tekint már rád akkor nem sokat tehetsz, el kell fogadnod és elengedned. Érzelmi kötődés nélkül ugyanis előbb-utóbb meghal a kapcsolat, és felkelti majd más az érdeklődését, ennek nem kellene bekövetkeznie.

Tiszteljétek meg egymást azzal, hogy leültök és őszintén megbeszélitek hogy mi a helyzet, és ha láttok rá esélyt hogy újra minden jó legyen akkor megpróbáljátok, ha nem akkor békében elváltok. De ne lássatok bele a dolgokba olyanokat amik nem lehetnek csak azért mert valamelyikőtök foggal-körömmel ragaszkodna a másikhoz, ez nagy hiba lenne.

2015. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezért megy el most pénteken 2 napra hogy letudjunk ülni gondolkodni, de szájrapuszi ölelés és fogamzáságtlót:Ds kapta a
2015. ápr. 29. 10:08
 8/11 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlónak sajnos van egy vágycsökkentő hatása... (Tudjál erről, és lehet, hogy beszélni is kéne erről vele, esetleg átváltani gumira.)
2015. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sokba voltam én is hibás de úgy érzem ha valaki nem szeret valakit nem enged mellé feküdni szájrapuszit adni .
2015. ápr. 29. 10:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem fogod fel,hogy már nem kellesz neki?



37/Kan

2015. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!