Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hóditsam vissza?

Figyelt kérdés
4 hónapot voltunk egyutt (tudom nem tul sok,de mindennél jobban szeretem)gyakran osszevesztunk(mindekettonknek sok volt a problémája),de azért jol el voltunk...most viszont elkovettem egy nagyon nagy hibát.Mivel képeket kért,kuldtem neki,de nem voltam biztos benne hogy tényleg tetszik e neki,ezért elkuldtem egy másik pasinak is véleményt kérni...kozben a baratom elkérte a facebook jelszavam,megadtam...aztán feltunt neki hogy mindennap torlom az uzeneteimet,egyik nap viszont elfelejtettem,pont amikor a képet kuldtem...gondolom ezt már nem kell részleteznem,meglátta...letiltott a facebookrol,sms-re nem válaszol,azt mondta hogy hagyjam békén orokre,lekur..zott.....tényleg csak véleményt akartam,nem jelentett nekem semmit az a kép kuldés-de ezt hiába mondtam neki....lehet még valami esélyem nála? most elég zuros az élete,most van az államvizsgája....de helyre lehet még hozni?tényleg tiszta szivembol szeretem!
2015. ápr. 29. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer, egy pasinak küldtél képet, miért törlöd minden nap az üzeneteidet? Na meg az se mindegy, milyen kép volt. Ha olyan, akkor igaza van, hogy leqrvázott.
2015. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!