Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdnoname kérdése:

Hogyan hódítsam vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy volt barátnőmmel nagyon sokat veszekedtünk az elmúlt 3 hétbe és 1 hete mondta hogy ez igy nem megy tovább már nem úgy szeret mint régen, és én meghalok érte annyira szeretem, de barát akar lenni, és azt mondta hogy hátha kialakul újra, mert mondtam neki, hogy csak változás kellene, és meglenne oldva, hogy ne veszekedjünk, és amióta szakítottunk semmit se veszekedtünk elvagyunk nagyonjól, és mondta "anyósomnak", hogy a múltheti hétvége velem nagyonjó volt és, hogy mindig igy szeretné, és szerinte igy kialakulhatna, ez igy oké, de már ne mbirom magam visszafogni, hogy élőbe ne valljam be neki, hogy mennyire odáig vagyok érte, ma meg már ezt hajtja hogy csak barátok leszünk, tegnap meg még hogy kialakul szerinte is, mit csináljak, hogy visszaszerezem? és arra sok esély van hogy szerelem után letud zárni barátra? Mindent megtudnék tenni érte, de nem tudom, hogy mihez kezdjek, nem veszekszünk a szakításunk óta, mert rájöttem elbíztam magam, és már visszavettem és így ő is visszavett, mert ha én bunkóztam vele akkor ő folytatta amikor már abba hagytam a bunkózást és mindig veszekedtünk, de ez már nem probléma, nagyon élvezte velem a hétvégét, ittunk is, és smároltunk, együtt aludtunk, de hajtja hogy barát, barát, közbe meg néha hogy lehet kialakul, mit csináljak? Minden tippet irjatok le, negatív kritikát nem kérek! Elengedni nemfogom, amíg ő nem mondja, küzdök érte, csak nemtudom hogyan, és hogy ne zárjon le barátnak végleg, meg miből tudom, hogy tényleg lezárt-e barátnak vagy csak ideiglenes, és hogyan hódítsam vissza, barát soha az életbe nemtudnék vele lenni.
2014. szept. 23. 18:57
 1/1 anonim válasza:

De szép is a szerelem.... :)

Gyötrődik ő is valószínű, nem tudja eldönteni. Lehet, hogy jót tenni egy kis "szünet", hogy gondolkodjatok, de az is jó lehet, ha folytatjátok ezt a "barátságos"-dit, viszont szerintem józanul kéne többet együtt legyetek, és olyan programokat csinálni, amik emlékeket, mosolyt, és jó kedvet hoznak elő.

2014. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!