Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Mi a vonzobb 1 srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mi a vonzobb 1 srác hajában? Ha hosszú vagy ha rövid tüsi esetleg zselézett stb

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 14:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%
Hosszú haj? Az a lányoknak való, meg a homokosoknak...
2010. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
1-2-3 Centis haj a legjobb <3 :) sztm
2010. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha rövid :D
2010. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
de nem ugy ertem a hoszut hanem azt az igazi hosszú rocker hajat értem hosszú alatt
2010. febr. 22. 14:56
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
elég szánalmas, h valaki még mindig ott tart, h a hosszú haj bu*is.
2010. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

hosszú:D egyértelműen:) minden jó pasinak (persze kivételek vannak) a hosszú haj jól áll:)

amibe bele lehet markolni....

Amikor a párommal összejöttem majdnem derékig érő dús haja volt...jajj de szép haja volt...:)

(persze ez utóbbi akkor szép ha rendezett, nem zsiros és töredezett...)

Aztán a szalagavató óta (azok a régi szép idők:P) kértam, hogy vágassa le...most kb 15 cm-es haja van, de nagyon jól áll:) össze lehet borzolni:)

Szerintem egyáltalán nem b.zis a hosszú haj, de van akinek nem áll jól...

2010. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem a zselézett haj az azoknak való akik "menő középiskolásoknak" érzik magukat...az egy bizonyos korosztályban oké utána már nem nagyon...

én a hosszú hajjal is így vagyok...szerintem ízléstelen ha egy 4o éves pasinak hosszú (derékig érő, vagy hát középig érő) haja van...persze akadhatnak kivételek.

El se tudnám képzelni a páromat tüsis hajjal, azt hiszem ha tüsire vágatná én is megnyírnám magam bosszúból, hadd örvendezzen:D

2010. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek más áll jól, úgy van ez, mint a lányoknál. A páromnak rövid haja van, nem is állna neki jól a hosszabb haj, de van, akinek jól áll a hosszú is. Szerintem nem lehet kijelenteni, hogy "fúj hosszú hajú pasik", mert van akinek igen is jól áll. A legfőbb, hogy legyen igényes, akkor már rossz nem lehet! :)
2010. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
jaja, kinek mi...de csajoknak csak vállnál tovább érő haj! imádok benne turkálni. :) ajjj
2010. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a zselézett parti huligánok jönnek be, a kissé szemtelen beütésű fajták. Azokban van mit zargatni.
2010. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!