Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel, ha nem tudom felkelteni?

Figyelt kérdés

Most egy ideje nincs munkája, (nekem sem) és rendszeresen dél-meg du 2 körül kel, néha sajnos én is.

Próbálom neki elmagyarázni ez mekkora luxus, de nem jut el az agyáig, de most jön az állat rész:


Konkrétan ma 7.30 kor felkeltem, süt a nap, jó az idő, mondom kelj már fel, forgolódott, aztán szabályosan elkezdett SÍRNI, hogy őt miért kell folyton nyúzni, csak azt szeretné, hogy feküdjek mellé (és aludjak)

Én azóta fent vagyok és könyörgöm neki, ő meg még mindig a takaró alatt van.


2015. ápr. 30. 08:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Iszonyatos luxus ez a rengeteg szabadidő, ráadásul meg lesz a böjtje, csak őt úgy néz ki ez nem érdekli. Engem viszont érdekel. Most ez a kapcsolat végét jelenti, vagy tehetek ez ellen? Úgy néz ki a szép szó nem használ, a kis királykisasszony azt csinál amit akar.
2015. ápr. 30. 08:48
 2/16 anonim ***** válasza:
Dugd meg,vagy bujj oda hozzá.
2015. ápr. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy hajnali 4ig gépezzen. Keressetek hobbit is, osszátok be az időtöket előre.
2015. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg el vannak folyva a napjai, elveszettnek érzi magát, mert nincs munkája és enyhén depressziós. Nem rugdosni kéne, hanem segíteni neki munkát találni.
2015. ápr. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
depressziós :S
2015. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Második! Te ne hobbitozzál itt nekem!!! Jó?
2015. ápr. 30. 09:11
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem te tetted fel már ezt a kérdést?

Nem olyan poenos a helyzet ahogyan egyesek felfogják!

Ott elmagyaráztuk jó páran, ha nem te voltál most neked is!

Nagyon komoly baj van a lánnyal! Ne b...tasd! Sürgősen vidd el orvoshoz! Ha ellenkezik, kérdezd meg a háziorvost mit tudtok tenni!

2015. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Mi a répáért nem lehet békén hagyni?

Luxus? Az, élvezd ki!

Amikor majd lesz munkád (munkátok) mit nem adnál "csak még 5 percért". Most pihenjétek ki magatokat alaposan, ha beindul a mókuskerék bizony kelleni fog az a pihenés amit most "felhalmoztok". :)))

Hagyd békén, feküdj mellé, és élvezd ki, amíg lehet. Mert ha már nem lehet akkor minden percért hálás leszel amit most az ágyban töltöttél vele.

2015. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó, hogy egyesek már orvoshoz akarják küldeni. Szerinted mit csinál vele egy pszichiáter? Teletömi bogyókkal amitől még többet fog aludni. Klassz. Hülyeség.
2015. ápr. 30. 09:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem azt mondta, hogy kényszerzubbonyt rakj rá, csak, hogy vidd el egy pszichomókushoz. Ő meg csak beszélgetni fog vele, tanácsokat adni. Sokan járnak oda kisebb/nagyobb problémákkal is.
2015. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!