Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lennék szigorú ha ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lennék szigorú ha ezért szakítottam a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Az (ex)barátnőmmel múlt hét szombaton elmentünk egy házibuliba. Ott vele és egy haverommal hármasban maradtunk az egyik szobában. A barátnőm egyszer csak belenyúlt a haverom gatyájába és elkezdett kézimunkázni a haverom farkával. A haverom néhány másodperc megrökönyödés után eltolta a barátnőm kezét én meg ott helyben közöltem a csajjal, hogy ezzel megcsalt és szakítok vele. Azóta többször is hívott meg személyesen is eljött hozzám, egyszer sír meg könyörög és bocsánatért esedezik máskor meg ordít és elhord mindenféle szemétládának, hogy milyen szívtelen vagyok, hogy egy ilyen semmiség miatt dobom. Ezt csinálja felváltva, bezzeg amikor megkérdezem, hogy mit csinált volna ha én nyúlok be egy lány bugyijába és kezdem el ujjazni akkor csak hallgat, nem tud semmit se mondani. Ráadásul tegnap felhívott az apja, aki dühödten közölte velem, hogy fogadjam vissza az ő "drága" egy szem lányát, mert ha nem teszem akkor meg fogom bánni.

2015. ápr. 26. 12:14
1 2
 1/13 Jázi :) ***** válasza:
81%

Remek barátnőt sikerült kifogni.

Apukát felvilágosítottad miért raktad ki a drága kislánya szűrét? Mert ha esetleg felkeresne én elmondanám.

2015. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak fenyegetés. Teljesen igazad van! Keress egy normális lányt inkább!
2015. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%

:D

Verd meg.

A nők megérdemlik a verést.

2015. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ilyen családba érdemes házasodni... egy hét után már a vater fog a te gatyádban turkálni XD
2015. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

@Jázi

Amikor felhívott az apja akkor én elmondtam neki mi történt, de erre azt válaszolta, hogy ez csak egy apró botlás, semmiség, ezért még nem szakíthatok a lányával.

2015. ápr. 26. 12:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen tetted...ezt a családot gyorsan kerüld el.
2015. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ez nem megcsalás, az nem lehet, hogy nagyon be volt rúgva és azt hitte a haverodra, hogy te vagy? (velem már fordult elő hasonló)
2015. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

@12:29-es

Nem volt berúgva, de ha be lett volna az sem lett volna enyhítő körülmény. Amúgy meg megcsalás mert más nemi szervével játszadozott.

2015. ápr. 26. 12:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Remélem kamu. Ennyire pocs apja senkinek nem lehet. :D
2015. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Jázi :) ***** válasza:
100%

Ha apuka ezt mondta látszik miért lett ilyen a pici lánya..

Szerintem ne is akarj ilyen barátnőt.

2015. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!