Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom minden előjel nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micaa kérdése:

A párom minden előjel nélkül elhagyott. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Fél éve voltunk együtt, 4 hónapig együtt is éltünk. Minden rendben volt. Jól kijöttünk. A szex is jól működött. Reggeltől estig dolgozott, de mindig haza jött ebédelni és munka után is mindig haza jött. Együtt tervezgettük a jövőnket, újítgattuk a házat, gyereket terveztünk. Majd egyik napról a másikra elküldött. Annyit mondott, hogy úgy érzi egyedül szeretne lenni. E nap előtt pár nappal még olyan szerelmi vallomást mondott, hogy csak pislogtam. (Nem fejezte ki így még magát eddig) Nem értem mi lehet az oka. Legutóbbi beszélgetésünkkor abban maradtunk, hogy még beszélgetünk, de nem válaszol az üzeneteimre. Nem értem mi lehet az ok. Szerintetek?
2015. ápr. 30. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más nő,ez valami hangulatingadozás lehet,bekattant nála hogy mégis egyedül akar lenni,túl sok neki ez az egész.Elég érthetetlen viselkedés.Ne zargasd,ha akar jelentkezik majd magától.
2015. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nézz tükörbe, és megtudod.
2015. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy más nő lehet, mert nincs rá ideje... Ezért írtam, hogy mindig jött haza munkából.


Mire írtad ezt a nézz tükörbe dolgot?

2015. ápr. 30. 10:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy hirtelen megijedt a dolog komolyságától és attól, hogy el kell köteleződnie.

Szerintem jogod van megkérdezni tőle őszintén, hogy mi volt a probléma.

2015. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Amit írtál, abból nekem az jön le, hogy pár napja még oda volt érted. Férfinél ilyen gyors változást jellemzően csak az tud hozni, ha komolyan vett nő múltjáról számára elfogadhatatlan dologgal szembesül.


Pl. a csaj régen prosti, közismerten ri.banc, vagy kitartott szerető volt. Egyéni ízléstől függően egy volt néger,cigány... ex is sok férfinél lehet kizáró ok. Azoknál meg, akik kicsit "nemzetiek" az is, ha kiderül, hogy zsidó származású a nő.

2015. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Huhhh... Semmi ilyesmiről nincs szó!!!
2015. ápr. 30. 11:00
 7/17 anonim ***** válasza:

Férfinél ilyen gyors változást az szokott előidézni, hogy rájön: "nem nyert!"

(nem derült ott ki semmi ne beszéljünk már sületlenséget)

Fejest ugrott ebbe az egészbe, szó szerint, (elég gyorsan haladtatok) sőt látványosan győzködte magát és téged, hogy ez működni fog (látványos szerelmi vallomások sora), de nem sikerült, és most menekülőre fogta. Megijedt a sebességtől, az elköteleződéstől, a dolgok egyre véglegesebb voltától.

Eléggé összekuszálódott benne minden, túl gyors volt ez neki, pár hónap alatt szabad férfiból legyen lekötött pasas. Ráadásul elég sokat dolgozik is. Van egy tippem, hogy ilyen kérdései vannak. "ez az élet? Ennyi az életem már?" stb...


Mit tehetnél? jó kérdés. Szvsz semmit! Egy darabig nyitva tartod az ajtót, hogy amint kissé leülepedett a dolog benne hátha megjön a jobbik esze. az üzeneteidre azért válaszol, mert tele van "miért?" kérdésekkel és 1. ő sem tudja a választ 2. egyelőre menekül és nem is akar válaszolni.

2015. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
izé bocsi. helyesen "...azért nem válaszol..."
2015. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ő akarta. Én nem ugrottam volna így bele. Ő kezdte el mondogatni, hogy vigyek ruhát hozzá, hogy főzzek neki ebédet, amire hazaér. A ház felújítást is úgy kezdte el, hogy teljesen belevont. Hogy hol legyen ez meg az, meg hogy a konyha nekem hogy lenne jó, mert úgy is Én fogok ott lenni. Szerelmi vallomások sora nem volt. Épp az, hogy sosem fejezte ki, hogy mit érez irántam. A szakítás előtt egy pár nappal mondta csak ki nyíltan. Ezért sem értem.
2015. ápr. 30. 11:11
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem voltam annyi soha sem. Igazából szánalmas vagy, hogy ezzel jössz...

Tudod, ha ez lenne a dologban, akkor nem hiszem, hogy együtt lettünk volna.

2015. ápr. 30. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!