Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valakinek olyan párja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek olyan párja, aki teljesen megváltozik az ágyban, rá se lehet ismerni?

Figyelt kérdés

Szóval az életben egy igazi nő, az ágyban pedig egy mocskos kis k**va, vagy férfiban egy vadállat, egyébként kis csendes ember.

Ezt szeretitek benne, igaz?



2015. ápr. 30. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen felettébb jól hangzik a dolog.
2015. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen párom, de a párom szerint én ilyen vagyok.
2015. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. A mindennapi életben járok-kelek, beszélek, mozgatom a végtagjaimat, az ágyban pedig teljesen más ember leszek: mozdulatlanul fekszem, horkoló hangot adok ki, esetleg opcionálisan a nyálamat is csorgatom egy kissé.
2015. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, és imádom az én mocskos kis qvámat :)
2015. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a horkolás veszélyes, menj orvoshoz, ja, meg akkor már nézesd meg azt a szemölcsöt is a seggeden szerintem
2015. ápr. 30. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!