Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha valakinek egyik napról a másikra gyökeresen megváltozik a viselkedése?

Figyelt kérdés
Eddig kedves és mosolygós volt, majd hirtelen kerüli a tekinteted, direkt úgy helyezkedik, mintha észre sem vette volna, hogy ott vagy. Mindezt mindenfajta előzmény nélkül, tehát nem történt megbántás, vita, stb... ami indokolná ezt a fajta viselkedést.
2012. dec. 18. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy érdekled őt,csak nem akarja kimutatni..

De az is lehet,hogy így próbál továbblépni.

Ha együtt is voltatok,akkor az utóbbi valószínübb.

2012. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
konkrétan én vagyok az, aki így viselkedik, és valóban, tovább akarok lépni, azért teszem ezt. Csak azt szerettem volna tudni, hogy ez neki miért nem így jött le, mert amint ezt megtettem, máris szóvá tette nekem, hogy miért változtam meg ennyire, mivel bántott meg... nem értem miért nem hagyja, hogy továbblépjek ily módon, hiszen ezek szerint más is érti a célzást...
2012. dec. 18. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan kábítószerezel
2012. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Hát, akkor gondolom úgy lehet vele, hogy ő még veled lenne és nem akar továbblépni.

Tisztáznod kéne vele, hogy már nem érdekled, mert ezek szerint nem nagyon akarja elfogadni a helyzetet.

(Persze ne "bunkó" módon tedd, ahogy jó páran szokták.)

2012. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szabad együtt lennünk! Ezt ő is tudja, mégsem hagyja, hogy felejtsek! Talán igen, ő is akar engem, de mivel ez tilos, ezért semmi értelme a viselkedésének.
2012. dec. 19. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!