Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többet akarok, de nem tudom mit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akarok, de nem tudom mit?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja vagyunk együtt. 26 és 30 évesek vagyunk. Elég nehezen indult a kapcsolatunk, nehezen csiszolód(t)unk, eleinte rengeteg vitánk volt, szinte betegesen féltékeny volt, mostanra alakultunk rengeteget, jó vele, azt hiszem neki is jó velem. Nagyon nem vagyunk egyformák, mondhatni tűz és víz, talán ez is okozhatja a konfliktusokat. Egymás családjait nem ismerjük még.


Egy ideje érzem azt, hogy valami nem oké. Nem találom a helyem, kedvetlen vagyok. Vágyom valamire, de egyszerűen nem tudom megmondani, hogy mire. Talán valami továbblépésre, valami másra, többre. Nem anyagi értelemben. 10 hónapja minden napunk ugyan úgy zajlik. Reggel együtt kelünk, indulunk munkába, majd mindketten haza, délután estefelé megyek hozzá, tv, és alvás. Bent a szobába a 4 fal között. 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor mozdultunk ki valahová. Néha abban is kételkedem, hogy neki jó-e velem, vagy csak azért van velem, hogy ne legyen egyedül.

Nagyon hiányzik nekem valami, de így hogy álljak elé, hogyan beszéljem ezt meg vele, ha egyszerűen nem tudom mi hiányzik?!

Nekem sem jó ez a helyzet, mert belül őrlődöm. Nem tudom mit tegyek, hogyan legyen....


2015. ápr. 30. 16:25
 1/10 A kérdező kommentje:

Az utóbbi időben ráadásul annyira dolgozik bennem az a gondolat is, hogy gyereket szeretnék. Pedig, ha józan ésszel belegondolok, igazából nem szeretnék még, mert a feltételek sem adottak hozzá, és egy 10 hónapos kapcsolatba még nem merném bevállalni. Még élni is szeretnék kicsit, mert az életben nem nyaraltam még egy olyan igazi jót semmerre, nem éltem még igazán tartalmasan... De néha szinte kínoz a vágy, hogy annyira szeretnék babát is.


Mintha nem találnám önmagam.

2015. ápr. 30. 16:34
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerek kell,hanem programok.Ezt mondd neki.
2015. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is, mennyetek programokra és beszélgessetek
2015. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sokmindent vetettem már fel neki. De valahogy mintha nem akarná.

Sokat dolgozunk, fizikailag és szellemileg is megterhelő a munkánk. Ritkán vagyunk egyszerre szabadságon több napot, de pont május végén lesz egyben 3 napunk. Felvetettem, hogy menjünk el egy nem túl távoli városkába, erre a pár napra csak ketten, pihenni. Kis változás lenne, újdonság, csend és béke... De nem reagált rá semmit. Szó szerint nem mond rá semmit. Nem egy 5csillagos wellnessre akarok vele menni, hanem egy csendes apartmanba, ami nem egy anyagi csőd, de nem hajlik semmire.

2015. ápr. 30. 16:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Van olyan ember, akivel ki lehet mozdul és van, akivel nem. Mondogasd neki. De egy idő után vagy ő fog besokallni vagy te vagy ő adja be a derekát vagy te.
2015. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Saját házra gyűjt és rettenetesen fogja a pénzt. Szerintem inkább nem enne, ha tehetné. Mindent megvon magától, tőlem, én rengeteget költök rá, mindig meglepem valamivel. Kicsit néha azt érzem, hogy felborultak, felcserélődtek a szerepek ebben kapcsolatban. Nő létemre mindig elhalmozom meglepetéssel, egyszerűen csak meglátom a boltban, akár egy csoki vagy valami étel, amit még éppen megeszik, és megveszem neki jó szívvel. Viszont valahogy nehezen kapok bármit is. Karácsony, névnap, szülinap.... a mesében esetleg. Holott tőlem kapott karácsonyi ajándékot is, szülinapi ajándékot is, mikulásra is csomagot, húsvétra is, szülinapjára sütöttem, névnapja még nem volt...
2015. ápr. 30. 16:57
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is gyűjtögetek félreértés ne essék, nem szórom pénzt, nekem is vannak terveim, álmaim. De nem akarom, hogy ezek a kapcsolatunk rovására menjenek.
2015. ápr. 30. 16:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez egy tök normális igény részedről, hogy szeretnél valamit csinálni, élvezni az életet, nem csak munka, alvás és tv előtt punnyadás. Rázd fel ebből a tunya életből, ha lehet, mert később csak rosszabb lesz.


A nincs pénz rossz kifogás. Itt a tavasz, lehet sétálni, túrázni a természetben - ez ingyen van.

Bográcsozni, szalonnát sütni, grillezni - a kertben sem drágább, mint a konyhában.


És még egy okoskodást ha megengedsz: a baba kérdés szerintem azért jár az eszedben, mert akarod, - igaz még nem most - de belül sejtesz valamit arról, h lehet, h ez a faszi nem a legjobb választás a nagycsaládos élethez.... nem biztos, h igazam van. de ha minden oké lenne, nem jöttél volna nyávogni a gyik-ra. puszi!

2015. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A napokban volt egy nagyon csúnya vitánk, majdnem vége lett az egésznek. Elmondtam neki mindent, de azzal jött, hogy én csak panaszkodni tudok,és hogy anyagias vagyok, megszoktam az előző kapcsolatomban, hogy szinte minden héten mentünk valahová, hogy sajnálja, hogy ő ilyen csóró, hogy nem tud nekem házat biztosítani, meg életet, meg utazgatást, meg bulizgatást. És hogy nem mutat be az édesanyjának, meg ha bemutatna, akkor sem változna semmi.

Azt hozzá kell tennem, hogy az édesanyjával él.

Felvetettem neki, hogy amiket én eddig kitaláltam, programokat, azok 80%-ának nem volt anyagi vonzata. Ahová elmentünk eddig ketten, az sem került neki soha egy fillérbe sem, mert én fizettem, én kértem kölcsön autót, én tankoltam meg, én vezettem.

Magából kikelve mondta, hogy Ő nem tud házat venni, de nem megy albérletbe sem, mert ott megőrül, nem bírja a panelt. De én menjek csak nyugodtan és hagyjam el inkább, ha neki ez kevés, amit ő nyújtani tud.

2015. máj. 11. 06:59
 10/10 anonim ***** válasza:

:/

10 hónap nagyon kevés a veszekedés pedig túl sok. az elején is vitáztatok az összecsiszolódás végett, most is, a közös élet kialakítása végett... nem hanzik túl jól sajnos.

én nem értem ezeket a pénzközpontú veszekedéseket, tényleg. ha igazán nagy szerelem vagy erős összetartozás lenne, akkor egymással lenni és ingyen programokat csinálni (akár leülni sakkozni este) örömet okozna.

2015. máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!