Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szakítottam vele?

Figyelt kérdés
de nem vagyok benne biztos, hogy jó döntés volt. néha olyan jó lenne vele lenni. nem tudom mit tegyek
2015. ápr. 30. 23:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

az elég intő jel, ha idegesített. Most a hiány érzet mozgat.

Ha ő az igazi, akkor mindent odaadnál érte, nem iritál ilyen rövid idő alatt, hanem rózsaszín pillangók, stb, és nem elég a sok sem belőle

2015. máj. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Lehet.. én már nem tudok semmit biztosra. nem vagyok tisztába az érzelmeimmel.
2015. máj. 1. 00:14
 13/21 anonim válasza:
Először is szerintem ez az összeillünk, nem illünk össze dolog badarság. Ne ezzel foglalkozz, hanem, hogy jól éreztétek e magatokat egymással vagy nem. Szeretnél e vele lenni? Mert ha igen, úgy gondolom egyértelmű, hogy mit kell tenned. Az meg, hogy nem tudtatok miről beszélgetni, az lehet annak is az oka, hogy érezte kerülöd őt és nincs hozzá kedved, ami nyilván rosszul esett neki. És meddig voltatok együtt?
2015. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem volt hosszú..2,5 hónap. De már lassan 2 éve ismerjük egymást és szinte minden nap beszéltünk.
2015. máj. 2. 02:09
 15/21 anonim válasza:
Abból, hogy minden nap beszéltek nekem az jön le, hogy ezek szerint viszont nagyon jóban vagytok egymással. Én azt javaslom, hogy találkozzatok személyesen és mondd el neki, hogy mit érzel. Lehet, hogy már megbeszéltékek, de valamiért csak föl tetted ezt a kérdést, szóval ... érdemes még egy tartalmas beszélgetést folytatni hidd el. De tényleg mi az oka hogy majdnem minden nap beszéltek? Meg az eddigi kérdések alapján jól sejtem, hogy te lány vagy?
2015. máj. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem, nem jól sejted :DDD

Beszéltünk..már nem. Ez egy jó kérdés, hogy mi az oka, lehet hogy a kötődés.

2015. máj. 2. 10:38
 17/21 anonim válasza:
Ezt most bocsi de nem értem. "beszéltünk... már nem" Most már nem beszéltek, vagy nem vagytok jóban, vagy ez most mire vonatkozott? Vagy hogy már nem beszéltek minden nap? Bocsi csak nem teljesen világos. Hogyha az utóbbi, akkor azt megértem, hiszen most szakítottatok és így nagyon nehéz lehet mindkettőtöknek. De ettől függetlenül szerintem nagyon fontos a kommunikáció!!! Én is hasonló cipőben járok ... talán. A volt barátomat elhagytam, ez igazából csak egy gimis szerelem volt. De a nagyjából egy hónapja újra találkoztunk, neki van barátnője nekem nincs senkim, és utólag nagyon megbántam, hogy ellöktem magamtól. 25/L
2015. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

"De tényleg mi az oka hogy majdnem minden nap beszéltek?"

erre írtam, hogy beszéltünk, mert már nem, azóta nem beszéltem vele. Miért lökted el magadtól ?

2015. máj. 2. 12:39
 19/21 anonim válasza:
Igazából már én sem tudom... Sajnos ez így alakult, amiről persze én tehetek, de én megbántam. Ezért mondtam azt, hogy nem kell elhamarkodott döntést hozni!!! Mellesleg a ti esetekben egy gimis/egyetemi kapcsolatról vagy van szó, vagy azért már benőtt a fejetek lágya? Mondom ezt ... :)
2015. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
én 17 ő 15. szóval elég fiatalok vagyunk...:)
2015. máj. 2. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!