Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, akivel pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivel pár hónapig jártunk, de nem működött vmi jól a kapcsolatunk, sokat vitáztunk, és akkor úgy éreztem h nem is vagyok belé szerelmes, ezért szakítottam vele. Most meg új barátnője lett, és vissza akarom kapni. Mi van velem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A lányok szerelem nélkül is tudnak féltékenyek lenni;) 16/L
2015. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ősi női ösztön lehet. Velem nem szakitottak, csak visszautasitottak, kétszer is. Másodjára hiába kértem meg, hogy mondja ki egyértelműen, azt mondta "a remény hal meg utoljára". Hiába van pasija, azóta is, ha találkozunk "nahát még nem is láttalak itt, fogsz ide járni?"
2015. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!