Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne érezzem magam szar alaknak mellette?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy földre szállt angyal. Heti szinten adakozik, van hogy bevásárol hajléktalanoknak. Legutóbb mikor mentünk a villamosra odaszólt egy bácsinak, hogy hogy tetszik lenni, mint kiderült nagyon szegény az úr és ilyen hajléktalan lapot szokott árulni pár forintokért és neki is rendszeresen segít...Emellett kórházban olvas fel ha ideje engedi, barátait korrepetálja, akárhányszor ott-alszom ágyban reggelivel vár, szex után teát csinál, elhalmoz szeretettel. Kicsit senkinek érzem magam mellette, mintha nem adnék hozzá semmit a világhoz. Hogy lehet ezt az érzést legyőzni, tenni ellene?


20/F


2015. máj. 1. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
te szivesen segítsz, foglalkoztatnak ilyen dolgok?
2015. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg őt meglepheted reggelivel meg hasonlókkal, de egyébként semmi probléma nincs. Neki ilyen a személyisége, ettől te nem vagy rossz ember. :)
2015. máj. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nagyon inspiratív lenne egy ilyen barátnő :)
2015. máj. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez de édi
2015. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én ritkán szoktam adakozni. Itt Pesten annyi csöves van, hogy az ember egy idő után érzéketlen lesz rájuk... Vagy nem tudom. Legutóbb mikor Nyugatinál voltunk, vettünk házi sütit a szegény nénitől. Majdnem megszakadt a szívem érte, engem egy-egy ilyen élmény több napra padlóra tud tenni. Barátnőm meg mintha ebből venné az energiát.
2015. máj. 1. 00:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne hasonlítgasd magad hozzá, van ami az ő erőssége, van ami a tied. Lehet, h ő földre szállt angyal, de te meg lehetsz a józan biztonságos kőszikla mellette.

Ne utánozd, de néha esetleg kísérd el, vagy kérdezz ezekről a dolgairól


Valamiért beléd szeretett, szóval ne aggódj. És ne játszd meg magad. Légy mellette férfi, és mond amit érzel, vagy gondolsz.

2015. máj. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem is teljesen megráznak ezek a dolgok. Főleg amikor az én drága nagymamámra emlékeztetnek.


Szerintem elég ha neki kedveskedsz. Biztos örülne ha néha meglepnéd, akár egy szál virággal, vagy ágyba reggelivel néha napján.


Csak annyiszor amennyiszer neked kényelmes. Ne az legyen, hogy 2 hétig minden nap, ha aztán nem csinálod egyáltalán.


Találd meg az egyensúlyt és adj neki sok szeretet. :)


Itt Pesten én se szoktam adakozni, ráadásul az hogy bemenjek a kórházba..kedves dolognak tartom ha valaki ilyet csinál, de én nagyon magamra veszek mindent. Többek között azért nem lettem orvos, mert én nem az életmentést látom benne, nem energiát látok benne, hanem a betegeket látom, a halálokat látom, a szenvedést látom és ez nálam sokkal erősebben dominál.


Van ilyen. Ne érezd magad ezért szar embernek.

2015. máj. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha ő egy ilyen kis idealista mondjuk infp lányka, ez neki természetesen jön :) Nem kell megerőltetned magad, ő biztos látja a jó és rossz tulajdonságaidat egyaránt és veled van. Nekem se ártana néha egy ilyen biztos pont az életemben.
2015. máj. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem I-s extrovertált lány nagyon durván.
2015. máj. 1. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!