Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szülei utálnak. Igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szülei utálnak. Igaz nem sok jövője van így a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Nem mehetek hozzájuk...Mikor mennek kirándulni vagy valahova pár napra a család barátaival, én nem mehetek velük.

Teljesen ki vagyok közösítve...

Igaz így nem sok jövője van a dolognak?


2015. máj. 1. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0. Nulla. Zéró. 000000000. Sok nulla.
2015. máj. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Már hogy ne lenne jövője? Ha szeretitek egymást akkor nincsenek határok. A szülők azok csak szülők... Nem kell velük foglalkozni. Ha szereted a csajt akkor küzdj érte és ne add fel mert verni fogod a falba a fejed egy idő után!!!!
2015. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Heti 1x találkozhatunk, mindig én megyek.

Az apjához nem mehetek mert egy ideje ki nem állhat. Az anyja még eltűr úgy ahogy.

Csak olyan szar hogy mennek valahova, ott van vele 4-5 fiú (az apja haverjainak a gyerekei) én meg sosem lehetek ott vele. És ez több nap, nem 1-2.

2015. máj. 1. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kedvelnek?
2015. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mert kiderült h élünk szexuális életet. És ez nekik nem fekszik annyira. Azt hiszik h a kislányuk örökké szűz marad.
2015. máj. 1. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:

int kapcsolatotok jövője = 1;

bool szülők_utálnak = true;

if (kapcsolatotok_jövője == true)

{

kapcsolatotok_jövője = 0;

}

2015. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ÁHH NE :D elírtam b@sszameg.
2015. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor menj oda és beszélj veluk... :) valami ilyesmit mondj:

Figyeljen... En nagyon szeretem a lányát.. Életem végéig vele akarok lenni... Nem szeretnek önökkel ilyen kapcsolatban lenni...

Vagy valami ilyesmit mondj😃

2015. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!