Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a személyisé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a személyiségemről? Nem való nekem a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Kezdeném is. 19 éves vagyok. Van egy barátnőm. Amióta a szülei megtudták hogy élünk szexuális életet ki nem állhatnak engem. Az apja nem is akar látni, kissé tiltja is tőlem a lányát. Az anyja megtűr, teszi hogy nem tud semmit, de tudom hogy nem vagyok a szíve csücske.

Itt leszögezem hogy egy éve vagyunk együtt és elég jó viszonyban voltam a szüleivel (eddig).

Mindig tisztelettudó, őszinte, udvarias voltam velük, odafigyeltem, illedelmes voltam.

Tipikus minden szülő álma a lánya számára.

Viszont. Egy ideje a barátnőm nem áll ki értem a szülei előtt, nem harcol értem. Ugy volt hogy mehetek velük 4 napra kirándulni, de már azt sem lehet. (még 2 család megy velük, köztük 5 fiú is) de én nem mehetek.

Meg akarják tiltani hogy szexeljünk. Szabályozni akarják hogy mikor találkozzunk.

A barátnőmért én mindig kiálltam a szüleim előtt, ha volt valami megvédtem őt. Nagyon fontos ő nekem. Ha összevesztünk beültem a kocsiba és elmentem hozzá az apja tiltása ellenére hogy kibéküljünk és az apja elé álltam. Bármikor megtenném újra. De ő nem ilyen. Teljes mértékben irányítják őt és nem tudom mihez kezdjek.

És azért nem értem az egészet mert tudom hogy én minden tőlem telhetőt megtettem. Ha kért valamit az apja megtettem. Mindig próbáltam a kedvükbe járni. Nem fényezni akarom magam, de tényleg minden szempontból jó voltam. És erre ezt kapom.

Kérlek adjatok tanácsokat! És lehetőleg ne olyat hogy szakítsunk. Nagyon szeretjük egymást és vele képzelem el a jövőmet. (már amennyire ennyi idősen el lehet képzelni)

Tanácsaitokat, véleményeteket előre is köszönöm!


2015. máj. 1. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vélemény: a szülei álszentek, a nőd nem elég talpraesett/könnyen manipulálható, téged pedig sajnállak, hogy közöd van hozzájuk. Nem az a "szánalmas vagy", inkább az a tényleges, szomorú sajnálkozás, hogy De Miért Neked Kell Ezt Végig Szenvedni?


Tanács: beszélj a nőddel és értesd meg vele, hogy nagyon nem tuti, hogy ilyen szerencsétlen. Álljon ki érted, mert elvárod tőle, nem nehéz dolog és te is megtetted érte. A szüleivel nem tudsz mit kezdeni - álszentek (fuj). Viszont vigyázz velük, mert megszorongathatják a tökeidet a lányon keresztül... megint mondom: addig, amíg a csaj végre a sarkára nem áll és el nem dönti, mit akar.

2015. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Rockcsempész válasza:

Szia!


En is 19 eves vagyok (most eppen nincsen baratnöm),de nekem is volt egy olyan kapcsolatom,ahol a szülök nem szerettek engem, mar kezdetektöl fogva...Lesz*rtam igazabol a lenyeg az,hogy a baratnöddel joban legyel :) Csak az szamit, nem a szüleivel jarsz,hanem a baratnöddel

2015. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm szépen a tanácsodat!

Második: Igazából tudom, de emiatt folyton veszekedünk. Nem áll ki értem, vagy ha igen akkor sem érdekli a szüleit. Ergo semmi kihatással nincs rájuk. (főleg az apjára)

És ha mindent megtilt, nem tudok mit csinálni míg nincs 18. De azon kívül hogy lefeküdtem a lányával semmit nem vétettem ellene. Akármilyen alkalom volt kiöltöztem, szülőknek/nagyszülőknek volt születésnapjuk/névnapjuk, ajándékkal készültem. Én mindent megtettem a jó kapcsolat érdekében és úgy álltam a szüleihez hogy én kedveltem őket. És nagy csalódás ért.

2015. máj. 1. 21:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztosan rosszul esik,de kitartás majd a szülők lenyugszanak.A lány hány éves?
2015. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
15 éves. Tudom hogy fiatal...és tudom hogy sokan elítélnek emiatt. És igazából lehet hogy meglepő számotokra, de a kapcsolatunkban a szexuális érdeklődést nem én kezdtem, hanem ő.
2015. máj. 1. 21:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Na akkor ez a bajuk a szülőknek,hogy még csak 15 éves és már szexel.Vannak szülők akik ezért berágnak.

Nem lesz könnyű dolgod.

2015. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az apja azzal hencegett hogy 14 évesen hány lánnyal feküdt le. Ezek után szerintem meg sem kéne szólalni, de nem mondtam már semmit neki, mert nem akarok tiszteletlen lenni.
2015. máj. 1. 21:39
 8/10 anonim válasza:

Nem tudom mennyire vaskalaposak a lány szülei, de szeretnék valamit megosztani veled, talán ettől megnyugszol!:)

Teljesen átérzem a barátnőd helyzetét.A szüleim talán a legmaradibb emberek a világon. Imádom őket, de sokszor nagyon szörnyűek tudnak lenni. Pont ugyan ilyen helyzetben voltam ezelőtt 4 évvel, csak én akkor 17 voltam. Összejöttem valakivel, a szüleim már ezen nagyon kiakadtak, főleg apukám. Már ezért büntetésbe kerültem...Aztán megbékéltek vele, bemutattam a srácot. Kezdetben elfogadták.Aztán jöttek vele a veszekedések, szüleim csak azt látták h sokat sírok, ezért eltiltottak tőle, utálták mint a bűnt. Apukámnak a neve hallatára ellilult a feje. Iszonyatosan szigorúak, azt sem engedték hogy együtt aludjunk, én csak heti egyszer mehettem át pár órára , mert "a lány ne udvaroljon". Ennek szakítás lett a vége, de nem is ezzel akarlak megnyugtatni. (a fiú nem érdemelte meg a sok vitát a szüleimmel, ő sosem állt a szüleim elé,csak nekem szidta őket,tényleg nagyon szemét volt velem.Ezt csak azért írtam le, hogy az ilyen viselkedésért senki nem érdemli meg h a családdal harcoljanak érte.)

A jelenlegi barátommal ugyan így kezdődött minden (3 éve vagyunk együtt.:) ) Többször is ki volt tiltva a házból.. csak azért mesélem, hogy érezd tényleg DURVÁN SZIGORÚAK/VASKALAPOSAK a szüleim. De kitartottunk egymás mellett, pedig mikor eljöttem az egyetemről a szüleim kitalálták h miatta van minden-3 hónapig be sem tehette a lábát!!... De kitartott, nekem soha egy rossz szóval nem illette a szüleimet, ettől függetlenül szerette őket. Időbe telt mire lecsillapodtak a szüleim..rengeteg türelem, lemondás és áldozat kellett hozzá, de Érte megérte küzdeni. Látták, hogy szeretjük egymást, és végül az én érdekeimet nézték, hogy boldog vagyok vele és ők nem akarnak boldogtalanná tenni. Ma már nagyon jóban vannak, tegeződnek is ami a szüleimtől nagy szó, becsülik, mert kitartott mellettem! Simán együtt is alhatunk :D Ezt azért meséltem el, hogy lásd: különböző magatartásokkal eltérő kimenetelű lehet a dolog. Kitartás! Meg fognak enyhülni, én tudom! Ha az enyémek is túl tették magukat, akkor ők is, ebben 10000000000%ig biztos vagyok!


Sok sikert!! :) Ne adjátok fel, a rossz nem tart örökké!

2015. máj. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rockcsempész válasza:
Ha 15 éves akkor várj még pár évet még a szülők megbíznak benned :)
2015. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8: Köszönöm szépen a hosszú válaszodat!

Én bármikor odaállok az apja elé ha kell, nincs vele gond. És nem is lehet mondani hogy idegességemben tiszteletlen lennék, mert nem vagyok. Inkább a csalódottság látszik az arcomon olyankor. Nem várom el tőlük hogy szeressenek...csak nem adtam rá okot hogy ilyen szinten tiltsanak tőle és utáljanak engem.

Egy ideig engedték hogy jöjjön velem kocsival (csak városon belül engedték, de az is jobb volt mint a semmi) mindig vigyáztam rá, sosem volt gond.

2015. máj. 2. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!