Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi a véleményetek a személyiségemről (alább leírom)?

Figyelt kérdés

Most nem szeretnék senkinél se bevágódni azzal, amiket itt leírok, tehát nem érdekem a kamuzás, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi!


21 éves srác vagyok, de a korosztályomhoz képest nagyon is érett. Komolyan gondolkozom a világról, komoly kapcsolatot szeretnék. A komolyságom nem zárja ki a felszabadult örömteli pillanatokat, és habár nem járok bulizni a többi egyetemista társaimhoz hasonlóan, mert az legtöbbször csak az ivásról szól, én meg csak mértékkel iszom (nem szoktam hányásig lerészegedni), de azért benne lennék egy-egy normális buliban. Egy szóval: visszafogott vagyok, DE ez nem jelenti azt, hogy unalmas vagyok, mert sok dologról lehet velem beszélgetni, mindig végighallgatom a mások véleményét, imádok biciklitúrákra járni, futni, kirándulni! A komolyságom nálam nem rideg sznobizmust jelent, pl. számomra nem kizárólag egy éttermi vacsora az egyetlen romantikus dolog, hanem egy egyszerű beszélgetős kirándulás közben egy réti piknikezés kettesben egy leterített pokrócon is nagyon tetszik nekem. Én mindig őszinte vagyok, érzelmes, megbízható, hűséges, de ha kell, akkor kiállok az érdekeimért olyan módon, ahogyan még azok sem teszik, akik bátrabbaknak tűnnek nekem. Én az eszemmel és becsületességemmel szerzek érvényt magamnak, intelligens módon rendezem a konfliktusaimat. Persze nekem is vannak hibáim, én se vagyok tökéletes, DE beismerem a hibáimat, meghallgatom mások véleményét róla, és megpróbálom a személyiségemet jobb irányba fejleszteni (most is ezért írtam ki ezt a kérdést, hogy megtudjam, ki mit hiányolna belőlem).


Nincsenek nagy elvárásaim egy ideális lánytól. Számomra a legideálisabb egy visszafogott, megbízható, kedves, hűséges lány, aki szintén komoly kapcsolatot szeretne, akivel lehet együtt tervezni. A kinézete: nem kell, hogy sportos legyen, de azért jó, ha formában tartja magát valamilyen sporttal, vagy legalább egészségesen táplálkozik (jaj a vegáktól kiráz a hideg!). Egy átlagos kinézetű lány is megfelel (a természetes kinézet nagyon bejön!), nekem jobban számít a belső, hogy milyen a személyisége. A kedvesség, megbízhatóság, a szeretet, a megértés nagyon vonzó számomra egy lányban.


Eddig azért nem volt barátnőm, mert 1. a tanulás, a sport, a barátok fontosabbak voltak eddig 2. tiniként komolytalan lányokat lehet csak leginkább találni, akik pedig bejöttek, azok még nem akartak kapcsolatot.


Mi a véleményetek rólam? 21 évesen van már esélyem egy komoly kapcsolatra ilyen személyiséggel, vagy még a korombeli lányok éretlenek hozzám, és mindenki csak szórakozik, bulizik, és komolytalan? Mivel Budapesten lakok, a lehető legtöbb ismerkedési lehetőségem itt lenne, de nem tudom, hogy miért nem találtam eddig egy olyan lányt, akit szeretnék! Nekem hol lenne érdemes ismerkednem?

(Ez hosszú lett, köszönöm a türelmet!) :) És megy a "jó válasz" értékelés, ha kapok érdembeli választ ;)



2012. júl. 21. 14:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
van lehetőséged.
2012. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Különösebb gond nincs veled, átolvastam, de nézd: a személyiség élőben jön le igazán. Nem tudni, hogy csapódnának ezek a dolgok.


A másik fontos, amit tudnod kell: fontos a személyiség, de fontos a külső is (bármit mondanak). Ha rád néz a lány, és a külsőd alapján "bemér" (tetszel/nem tetszel) annak függvényében fogja a személyiségedet is értékelni.

2012. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
a tökély vagy maga..szerintem némi önvizsgálatra azért szükséged lesz..mert a fejlődéstől ütöd el magad..
2012. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Hát én elég hasonló helyzetben vagyok... csak kissé fiatalabbként :)) Szerintem abban a korosztályban már nagyobb esélyed lesz a komoly dologra, mint nekem :/ Sok sikert!

F/16

2012. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nagy kár,hogy nem minden fiú olyan mint te.Az biztos,hogy irigyelni fogom a barátnődet;DSzerintem nincs benned semmi kifogásolható,de az igaz,hogy személyesen ezt jobban ellehet dönteni:D
2012. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Na ilyenkor sajnálom,hogy nem vagyok egy pár évvel fiatalabb...:)

26/N

2012. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Humor? Humort hiányolom: )

Amúgy küldj képet és elmondom az esélyeid őszintén: )

18L

2012. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Tök szimpatikus, amit leírtál, viszont a személyiség élőben mutatkozik meg leginkább. Lehet van olyan idegesítő tulajdonságod, amiről te nem tudsz, de másoknak feltűnik. Szerintem ne add fel a csajozást, mert biztos találsz valakit. Bár ahogy elnézem, a sok magányos pasi mind ilyen lányt keres, mint te. Nem egy ilyen barátnőm van, és ők meg sosem kellenek senkinek. Hogy is van most ez?

Mindenesetre sok sikert neked, ne add fel! :)

2012. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:


"Nem egy ilyen barátnőm van, és ők meg sosem kellenek senkinek. Hogy is van most ez?"


Mert a fiúk többsége valójában csak mondja, hogy olyan lányt keres, mint a kérdező. Ezt nem a kérdezőre írom. De a sok fiú, aki itt panaszkodik, és állítólag rendes, továbbá szintén rendes lányt keres, gyanúm szerint:


- Maga sem rendes, legfeljebb visszahúzódó, bátortalan, "magának való", pesszimista, és ezt keverik a "kedvessel, romantikussal, stb"

Szóval, érzékenyek ők, csak éppen saját magukra vonatkozóan!


- Ezen felül, talán észre sem veszik a rendes lányokat, nem tudják értékelni őket, inkább sóvárognak egy lekezelő, flegma csaj után, és sajnálják magukat.


Picikét talán árnyalja a dolgot. :)

2012. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen személyiségű fiút keresek magamnak, kár, hogy messze laksz :D 21L
2012. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!